Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » "Продажний" розділ. Форма викладу і багато іншого.
"Продажний" розділ. Форма викладу і багато іншого.

Запрошую до дискусії з даного питання. Судячи з кількості оголошень, багато наших колег мають бажання продати зайве обладнання, чи інструменти. Є і професійні продавці, для яких це бізнес, якщо не основний, то додатковий. Але я не про це. Я про форму викладу і аргументи. В багатьох оголошеннях вказується звідки привезено річ. Яке це має значення? Скажіть, в США, чи в Голандії, чи в Молдові грають і користуються гітарою чи  саксофоном по-різному? Часто подають неправдиві характеристики.Панове, це дуже примітивно. Знаючи модель, знаходиш в неті опис і все стає явним. Як на мене це зайве. Краще подати детальний опис стану інструменту, чи обладнання. А технічні характеристики можна й побачити на сайті виробника, чи дилера.  Не подаються якісні фото, або подають не тих речей що виставлені. Несерйозно і несолідно виставляти фото неякісно зроблене мобільним телефоном речі, за яку хочуть часто серйозні суми. Є оголошення, де тупо вказано номер мобільного - ДЗВОНІТЬ. Деколитак і тягне набрати в нічний час поданий номер. Продавці, давайте поважати потенційних покупців зі старту, тобто від створення оголошення. Є і інше - коменти про ціну. Неетично вказувати що "дорого" і таке інше (IMHO). Та і нефайно писати: "Дам ***, ввіддаш?". Дуже вже це по-базарному. Є бажання поторгуватись, з якихось причин, напишіть продавцю в приват, свою ціну, звісно аргументувавши. Оголошення, це не форум. Є питання, створюйте теми на форумі, або дописуйте в існуючих. Десь так... Хотілось би почути й інші думки з цього питання.

Суперактуально! Найбільше вражає розділ "Категорії". Найперше кількість. Стільки категорій, як у нас, ще не здибав ні на одному музичному сайті. Ну, а назви деяких хочеться посмакувати: "200 дол...", "Музичний інструмент", "Клавіша", "..."(є й така категорія), "б/в", "(Потієвич)", "1000", "3700", "клавишши", "забчасті від комп*ютера", "1000 у.о", "м.Миколаїв", "лампа", "мештук до саксофона", "власну", На черзі, мабуть: "Мешти", "Мавпа", "Трунва"... Пропоную розділ "Категорія" впорядкувати аналогічно розділам "Регіон", "МІсто", "Куплю/продам". З повагою - Віктор.

Пропоную тупо забрати від користувачів можливість заповнювати це поле ("Категорія"). Адміністрації зробити кілька загальновживаних категорій та й все.

Ну і тримати порядок - криві оголошення відразу фтопку

Дядько Хапко, якщо видаляти неграмотні оголошення, то це можуть розцінити як цензуру. Хоча рівень викладу деяких оголошень просто вражає. Синтезатор обзивають клавішею, назви брендів пишуть з помилками, моделі не вказують. Не розрізняють де ефектпроцесор, а де ревербератор. Акустичні системи називають пачкамиколонками і т.д. На якісь зауваження - образа і мало не істерика. Продавати потрібно вміти і від того як грамотно і детально складене оголошення залежить результат спроби продати. Хлопаки, вже давно не голодний рік і добра навезено в кілька разів більше ніж є на нього попит. 

Граматика і орфографія - то навіть нема про шо говорити (хоча увімкнути в браузері перевірку правопису не є складно). Я ж мав на увазі повідомлення, які не відповідають вимогам.

Подивіться, як це красиво реалізовано на РММ:


http://tinypic.ru/?do=view&pic=20111104193003_978.png

http://tinypic.ru/?do=view&pic=20111104192917_805.png

http://tinypic.ru/?do=view&pic=20111104193003_978.png

 

P.S. Некоректно працює вставка малюнків...

Шановні - істину правду пишите!!!! Давши одній поважні людині, яка шукала баяна, ссилку на розділ я лише вислуховував по телефону його враження про подання оголошень. Це ми між собою можем називати АС " пачками чи вуликами",  а в оголошенні треба називати речі своїми іменами. І не думайте, що Ігор Гарвас роботи не має і кидає коменти під такі оголошення, просто йому тай багатьом, не ма бажання підстоюватись до елементарної тупості....

Дякую пане Ігор за таке важливе зуваження! Буду піднімати цю тему з Романом! Вже давно остогидля ця графа КАТЕГОРІЯ!  Повний бардак! І ще  - прошу колектив прокоментувати! Я не згоден пане Ігор з Вами про коментарі цін! Якщо ж продавець, явно чи зумисно, завищив ціну на даний товар, то як на мене, не треба нам стояти осторонь! Як що хтось знає скільки коштує воістину ця річ - нехай це подасть в коментарі! Для чого недобросовісним "спекулянтам" наживатися на тих людях, яким так не легко дається та "копійка"...   

Бедзю, на рахунок цін... Переважно коменти (наскільки я зауважив) йдуть на адекватні ціни. Та і коментують ціну без аргументації. Тобто продавець написав ціну, а в коментах - дорого. Чому? Невідомо. Може є бажання купити за пів-ціни... Та і з'ясувати середню ціну на будь-що нема проблеми. Дядько Гугл знає все. Ми коли приходим в магазин, то не виставляєм претензій по ціні до продавців? Та і при бажанні, чи потребі що купити, щоб не переплачувати, то потрібно промоніторити ціни, а не виставляти претензії що дорого. Та і на форумі можна спитати про ціну. Думаю тут всі допоможуть і підскажуть. Та і в приват мені частенько пишуть, питають... Питання "правильності" ціни доволі відносне. Може хто вискаже свою думку з продавців по цьому аспекті.

Я просто маю на увазі, коли стоїть ціна дійсно "неадекватна" - тоді й тре робити зуваження! Пару таких "варіантів" я бачив у цій рубриці! Так і свербіло мене відписати!

Пане Ігор, ми в магазині не виставляєм претензії до цін - я згоден бо це ніщо не поміняє ))) Але...  ми йдемо в другий магазин, де дешевше...

І мене часто "свербить", але стримуюсь коментувати. От тому і через "задерті" ціни ці девайси "висять"  і не продаються. Взагалі логіка продавців в деяких оголошеннях дивна, як на мій погляд. Мало не основним аргументом називається що інструмент мало не вчора прибув десь "з-за паркану". В мене завжди в подібних випадках виникає пересторога, що можуть в подібному варіанті вилізти які приховані проблеми, чи поломки. Інша справа, коли продавець чесно каже, що працював на цьому стільки-то років і продає з таких-то причин. Щось не зустрічав я в оголошеннях варіанту бек маней. А це дуже дієвий метод. Та і хотілось би знати ім'я та прізвище продавця, а не нікнейм.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти