Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Ваша думка про клавішів Roland GW - 7, Roland EXR - 5s?
Ваша думка про клавішів Roland GW - 7, Roland EXR - 5s?

Тарас Будинкевич вроді мав Roland VA76.Його спитай.

роланд exr-5s  для роботи вживу на халтурах конячка терпима, але потрібно переписати його під себе (стилі) оскільки його рідні стилі не годять ні на що...
нюанс другий - він ви... мае трошки деколи конфлікти з міді (стандартними) точніше далеко не завжди коректно читае міді з ямахи. А якщо чесно - без доредагування і підтасування не пішов ні один файл. Підтримує лише GM, тобто партитуру і декілька контролерів тоді як корги и ямахи йдуть XG, це на порядок вище включно аж по еквалайзер і т.д. (про відмінності почитаете в интеті як схочете).

інформація провірена, сам кристувався таким півтора року.

    Пане Сергію стосовно серії Roland EXR5 та Roland GW7 Ви частково праві, але є но: Ви кажете фонограми з Yamaha звучать не коректно це факт, в основному вони всі пишуться на Yamaha, але є інша сторона медалі, фонограми написані на Roland, Yamaha практично не сприймає взагалі, іноді крім ударних не грає ні один інструмент, я сам працюю на Roland EXR5 вже більше 5-ти років, тому не потрібно робити з цього інструмента повне гав....о. Ви спробуйте написати професійно фонограму на Roland EXR а потім говоріть.

    Yamaha-м ще далеко братися по звучанню та і не тільки, самограй там хороший, секвенсор, багато тембрів, я згоден на всі 100% а в плані звуку - пластмаса не більше хороший інструмент з хорошим звуком коштує багато грошей, я знаю про що говорю і відповідаю за свій кометар. На даний час дуже мало хороших та якісних фонограм зроблених у форматі міді суто для Roland EXR для того щоб почути, як насправді звучить цей інструмент, та і взагалі, якщо брати то Kurzweil але це вже інша тема. Дякую.

На весіллі від інструмента що вимагається?Звучання і зручність в експлуатації.Так вот,в плані зручності  Roland EXR - 5,кажіть що хочете,досить незручний.Користувався таким.Якби з ним в парі не мав PSRки,то було б скрутно...На рахунок звучання:також не порадувало-шукав смачне звучання,як в ХР...не знайшов.Та і не варто так наїжджати на YAMAHA.PSR s700/710, взувають  Roland EXR - 5 по всіх параметрах.Правда не було в моїх руках Roland GW - 7,але,судячи по відгуках про нього,я нічого не втратив.Тим,хто подумав що я тут спеціально гноблю Roland добавлю,що хороші самограйки цієї марки є,але коштують вони скажені гроші:Е60/80,G70.Не знаю,правда,що є серія VA,але говорять,що хороші.Треба слухати.От піду днями в "Елтон" і послухаю (VA76).Отаке.

Шановний пане Віталій ніколи не порівнюйте по звучанню Roland і Yamaha це смішно. Спочатку порівняйте ціну а потім говоріть про якість

YAMAHA PSR s700 - 6.500 грн. поліфонія 96

YAMAHA PSR s710 - 13.038 грн. поліфонія 128

Roland Е60 - 17.700 грн. поліфонія 64

Roland EXR-5 - 4.000 грн. поліфонія 64

Як бачете YAMAHA-м ще дуже далеко, я згідний на рахунок зручності YAMAHA однозначно краще, але любий нормальний музикант скаже що YAMAHA це не інструмент, але у кожного своя думка. Я не хочу Вас переконувати, я так розумію що "Кожна свиня хвалить своє болото" Я оцінюю інструмент по якості звучання а не по тому які там навороти, запамятайте - хорошу фонограму можна записати тільки за допомогою компютера... Це стосовно Roland EXR5

Коректно порівнювати інструменти в одній ціновій категорії. Щодо зручності, то хто як привик, щодо звучання в одній ціновій категорії, то справа смаку.  А фонограму можна написати на інструменті з нормальним сиквенсором.

любий нормальний музикант скаже що YAMAHA це не інструмент

Я б не був такий категоричний, Ямана робить як дуже хороші інструменти, так і дитячі забавки.

Ви кажете: "Коректно порівнювати інструменти в одній ціновій категорії"

Yamaha PSR E423 - 3.732 грн. поліфонія 32

Yamaha PSR-1000 - 4.500 грн. поліфонія 32

Yamaha PSR-730 - 3.500 грн. поліфонія 32

Yamaha PSR-450 - 2.500 грн. поліфонія 32

Roland XP-60 - 4.500 грн. поліфонія 64

Korg PA-50 - 5.500 грн. поліфонія 64

Roland EXR-5 - 4.000 грн. поліфонія 64

От Вам і одинакова цінова категорія, де ж та справедливість....?

От Вам і одинакова цінова категорія, де ж та справедливість....?

А ці інструменти можна чи можна було одночасно купити в магазині новими? Ви ж порівнєюте різні епохи...

Ви ж порівнєюте різні епохи...

Roland XP-60 - 1996р.

Korg PA-50 - 2004р.

Дядько Хапко по Вашому ці інструменти звучать гірше за Yamaha PSR E423, Yamaha PSR-1000, Yamaha PSR-730,Yamaha PSR-450, про що Ви говорите? Які різні епохи?

 

Roland XP-60 - 1996р.

Korg PA-50 - 1995р.

Друже, твоя машина часу трохи не на ту часову дорогу заїхала: РА50  - це 2004 рік, в 1993 щойно була випущена перша комерційно вдала модель i3. У 1995 були випущені i1, i4s, i5s, i5m.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти