Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Ваша думка про клавішів Roland GW - 7, Roland EXR - 5s?
Ваша думка про клавішів Roland GW - 7, Roland EXR - 5s?

Gw-7 маю 4 роки. 20% клавіш вже не відповідає. Чистив контакти, міняв гумки - не помогло.
Хоча як на мене гітари ,браси, акордеони, флейти (соло звуки) дуже навіть не злі, і важить нічого тому вони стояли в мене треті зверху.
 

не заходив в цю тему, і не бачив що мені відповіли.

Сергій Сушанський

Пане Сергію стосовно серії Roland EXR5 та Roland GW7 Ви частково праві, але є но: Ви кажете фонограми з Yamaha звучать не коректно це факт, в основному вони всі пишуться на Yamaha, але є інша сторона медалі, фонограми написані на Roland, Yamaha практично не сприймає взагалі, іноді крім ударних не грає ні один інструмент, я сам працюю на Roland EXR5 вже більше 5-ти років, тому не потрібно робити з цього інструмента повне гав....о. Ви спробуйте написати професійно фонограму на Roland EXR а потім говоріть.

    Yamaha-м ще далеко братися по звучанню та і не тільки, самограй там хороший, секвенсор, багато тембрів, я згоден на всі 100% а в плані звуку - пластмаса не більше хороший інструмент з хорошим звуком коштує багато грошей, я знаю про що говорю і відповідаю за свій кометар. На даний час дуже мало хороших та якісних фонограм зроблених у форматі міді суто для Roland EXR для того щоб почути, як насправді звучить цей інструмент, та і взагалі, якщо брати то Kurzweil але це вже інша тема. Дякую.

я мав на увазі і зручність використання також. Без компа на роланді фонограма не зазвучить. ямаха в цьому плані виграе.

далі. не всі стандартні контролери міді читаються так як прийнято, тобто навіть в любій програмі для редагування міді контролер підписаний стандартно (або як хочете - по ямаховському), на компі результат один, а на інструменті другий.

далі. справді, після редагування під роланд, фонограма не зазвучить ні на якому інструменті нормально, хіба що на іншому роланді і то не факт що звуки зійдуться.

до речі за звуки. розбивки на звичну таблицю звуків в роланді нема, сам пару місяців переписував який номер звуку під яким номером і банком оприділяеться в міді.

ще один нюанс вартий уваги - темп композиції. деякі фонограми мусив ставити в 2 рази більший темп, оскільки інструмент сам ставив в два рази менший темп, хоча відображаеться на екрані коректний.

хоча якщо робити фонограми свої, з нуля на компі, можна добитися непоганих результатів.

наприклад роботи озвучені цим інструментом:

http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0/rec/21888/

http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0/rec/20870/

 

Gw-7 маю 4 роки. 20% клавіш вже не відповідає. Чистив контакти, міняв гумки - не помогло.

в exr-5 в мому також через півроку десь до 30% клавіш також не відповідало або відповідало через раз, це мабуть слабке місце всіх бюджетних роландів

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти