Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Ketron SD1 чи Yamaha PSR S 910?
Ketron SD1 чи Yamaha PSR S 910?

Доброго здоров'я усім! Хотілося б придбати якісний по звуку "самограй" для "живої гри" (джазові та поп інструменталки) в парі з саксофоністом.Є вагання між цими двома моделями інструментів,хотілося б послухати враження учасників форуму.

Як казав Ростислав Фіцик:"якщо не можете вибрати самі, тоді кидайте монетку "орел чи решка" Ви заглянте в тему S 910.Вам там розкажуть який самограй самий крутий:)))А посуті, те що Вам і Вашим вухам до вподоби ,те й беріть.

Якщо джаз, то будь-який клавішний інструмент. Хоч і самограй, але без використання функції автоакомпонементуБо з ним це вже не джазЯкість і клас інструменту в джазі лише допомагють. Тут основне як музикант відтворює в грі стан душіНаприклад так: http://www.youtube.com/watch?v=zhILz9QVAus 

Сама суть джазу-імпровізація!  І не тільки мелодійна, а і гармонічна.  А яка імпровізація з автоакомпоніментом?

Ketron SD1 - 2002-го року випуску і на той час його ціна складала близько 4000$.Клавіатура рояльного типу (76 клавіш) і т.д.  Yamaha S910 не того класу.

А на рахунок того на чому можна грати джаз а на чому ні, то я хочу сказати - хто вміє грати джаз, той зіграє і з автоакомпанементом і без, а хто не вміє - тому і рояль Steinway&Sons не допоможе

А на рахунок того на чому можна грати джаз а на чому ні, то я хочу сказати - хто вміє грати джаз, той зіграє і з автоакомпанементом і без, а хто не вміє - тому і рояль Steinway&Sons не допоможе

 

Це точно, і навіть кетрон тут не допоможе.))

Може й Ямаха 910 не того класу як комусь здається, але для джазу це саме те шо треба.Навіть стилів для джазу там великий вибір

Але кому що. 

Мій голос за Кетрон.

Я би брав Кетрон і навіть не думав! Маю взагалі велике бажання міняти свою "катеринку" Па 50 на  SD 1 або  SD 5...  То все s 900  s910 , PA 50, 500 Roland GW 8 (розряд мотлоху) Навіть близько не стоять з тими інструментами...  Про що навть мова...   Беріть і не думайте   !     

А мене Сергій переконавнайліпше то ПСР 910!!!! Хочу ямаху ПСР 910!!!!!

Бедзю Іванишин, а ви мали справу з тим кетроном? Грали на ньому,?

Продемонструйте або розкажіть щось про нього, а то одразу все мотлохом називаєте 

Докази приведіть, відео на ютубі не треба, я вже їх всі передивився

Мені одразу також кетрон показався супер пупер апаратом, але потім запал на нього зник

Катеринку па 50 я б також поміняв на щось інше

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти