Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Behringer DCX2496 акустичний процесор
Behringer DCX2496 акустичний процесор

У мене все стоїть в рековій стійці-підсилювачі обробка пульт. Все це вже скомутовано і підключено. на халтурі лишається лише шнури до акустики і блоків підключити. Навіть якщо все вже підключено то кожну полосу включаю поступово і ходжу слухати. не даю повної мощі зразу. навіть якщо на драйвер не той шнур включили (і таке було ) то на малій мощі йому нічого не буде. Вже купа років так працюю і все нормально проходить. На колонках теж використовую комутаційні панелі - де прихід з бдоку можна включати на декілька різних колонок (комутація тка як вам потрібна). Вся проблема що мої шнури підходять лише на мої колонки (гнізда в мене стоять з 117 заводу - 4 контактні круглі - за 10 років експлуатації ще не один розєм не вилетів, ото якість товарів була)

Воно то так але з 4х полюсним спіконом це виходить зробити тільки із сторони топа розпайка всередині. А на підсилювачах?

Без комутаційної панелі не обійтись. Тай вона не дешева напевно!

А чим відрізняється DBX  DR PA від DR PX? Може все таки 2 полосний ПХ взяти?

 то кожну полосу включаю поступово і ходжу слухати. не даю повної мощі зразу. навіть якщо на драйвер не той шнур включили (і таке було )

)))) Це цікаво. Але коли приїзжаєш на весілля за пів години до зустрічі гостей то слухати кожну полосу бігати це буде довго дуже. 

гнізда в мене стоять з 117 заводу - 4 контактні круглі

Щось згадую таке, вони напевно щей гайкою фіксуються щоб не висмикнулося. Так то гнізда воєнні. Навіть контакти там із срібним покриттям

В мене доречі теж все підключене в 6 юнітному реку, тільки пульт окремо. Це дуже зручно

В кого які думки на рахунок DBX PX http://www.musiclife.kiev.ua/shop/effekt-protsessor-dbx-px.html

Чи справді там конвертори слабші як у ПА?

Чи краще буде аналоговий кросовер 223?

Я розумію що ціна дешевша за РХ, але я б брав товар на майбутнє з можливістю розширення і на всі випадки. З РХ цього не гарантовано. Та й про кросовер щось не дуже там згадано. На панелі є виходи на САб але яка там частота зрізу та які фільтри. Я б брав РА. Все таки не останній рік працюємо і як говорить досвід зажди хочеться щось докупити та покращити

Існування комутаційної панелі я сам для себе недавно відкрив. Це постійне повзання навкарачки, часто напівпотемки діставало дужеАкустичні кабелі в мене марковані і довжини позначені. А кабелі обробок різнобарвні, марковані роз'єми і поскручувані прозорою стрічкою. Тобто на один прилад (проц., чи реверб.) 3 кабелі вкупіІнсертні теж різнобарвні. Жодної плутанини і швидке комутування. Просто потрібно це все прорахувати і зробитиАмпреки ставлю біля акустики.

Ну так комутаційна панель це зручно, але все одно окремий підсилювач на драйвера, зайві компоненти і все це щось мені здається не дуже аж так повпливає на якість звучання

Мені здається що з 223ХЛ кросовером все буде набагато простіше і по звучанні буде те саме?

Це моя думка! Може й помиляюсь, Але вчора читав на МСК що проц EV Dc-one набагато кращий по звуку як дешеві DBX. ПА та ПХ

Отож роблю висновки http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=138561

Сергій, а не задумувались чому в активних АС стоїть по окремому підсилювачу на кожний динамікЩо ж до Dc-one, то це закономірно що кращий від DR PA. Його потрібно порівнювати з DBX DriveRack 260 і иншими однокласниками

Ну в активних то все зрозуміло. Якщо в колонку встроєний підсилювач то він мусить бути з поділом на частоти. Це має так бути

Але для пасивної акустики то це вже як хто.

При 2 полосному варіанті запросто в будь який момент можна взяти в знайомого парочку 8 омних топів та спаралелити зі своїми 8 омними без зайвиз затрат, чи так само субів

А з переробленою комутацією цього вже не зробиш. Тільки в 1 комплекті все буде, але зато тішить що 3 полоска

Якось не універсально.!!

Сергій не збираюсь переконувати. Кожен працює так як розуміє, під свої потреби і завдання. Влаштовують Вас дві смуги ну і добре. Лиш я знаю для себе одне - при 3-х смугах є можливість набагато якісніше відзвучити різні за акустикою і площею приміщення. Це і варіювання балансу між верхом і серединою, це і зміна частоти розподілу. А при використанні процесора, то і зміна характеристики крутизна спаду. Можна і більше базікати, але йду спати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти