Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » В який одяг одягаємся .
В який одяг одягаємся .

Дійсно,ми перевдягаємось,благо завжди на це є час.Бувають незручності,але головне не звертати уваги.На цей образ мене наштовхнув клавішник гурту Rock-H.

 Етап носіння обладнання і інструментів, встановлення і комутування в мене відбувається в робочих в'язаних рукавицях. Що і всім рекомендую. На костюми є дорожній чохол.

Майже завжди на весілля одягаєм вишиванки.Виключенням може бути якщо приміщення холодне-то звичайна охайна одежа.Ні в якому разі не спортивна одежа-хоча такі індивідууми ще зуcтрічаються.

 Ми також підтримуємо  наше  рідне  українське  , майже завжди працюємо у  вишиванках . Перевірено на  власному  досвіді  у  вишиванці весілля  проходить  на  багато легше ,ніж у  звичайному  одязі , недарма моя  бабуся росказувала, що  вишиванка  це сильний оберіг від злого ока . І це  також дуже гарно   ,  так  що  обовязково  одягайте  і  не цурайтесь  свого .

Але буває таке шо тре лабати і в листопаді,чи в більш холодний період.Ми три роки тому мали весілля 17 жовтня в Запитові недалеко від Львова. на подвірї в шалаші- то повірте там були дві пари штанів,гольфи  і светри під грубою курткою.і зимові шкари,тоді так дуло,шо було не до костюмів,в кожного буває по різному.але я завжди за то шоб музиканти виглядали пристойно.Нам навіть раз зробили"комплімент"-"хлопці-ви такі файні в однакових сорочках".Але я знаю і людей зі Львова ,які їдуть на халтуру,як на звичайну роботу-от не знаю.чи ставлення в них  таке саме до тої роботи

Гурт Награш - питання ще стоїть в тому чи варто, і взагалі як воно виглядає, коли у символічному українському вбранні виконувати пісні мовою злісного недруга наших предків ?

Питаняя містить трішки провокаційний характер, але все-таки хотілось би почути різні думки.

Ігор Борик  ви ще спитайте як у турецькій нижній білизні співаються українські пісні,  турки також були нашими ворогами,або чи нормально "Жигулями" апаратура перевозиться?   Провокація і конкретна!!!!

Ми плавно скочуємося в дешеву шароварщину.

До речі: на усіх професійних чи тематичних форумах, де я бував чи буваю, питання політичного, релігійного та расового характеру просто заборонені до обговорення. І все...

Вибачте! Я не хотів нікого провокувати створюючи цю тему. Не сприймайте так однобоко, а почитайте пост №1.

На концерт костюм з краваткою, або з вишиванкою. На халтуру будь який одяг, аби охайно і гарно. Бувало коли спека на дворі то і в шортах щоб комфортніше було (дуже важко переношу спеку).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти