Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » В який одяг одягаємся .
В який одяг одягаємся .

Доброго всім дня, вирішив створити таку темку. Мені цікаво в який одяг ви одягаєтесь на халтури (весілля, бенкети і т.д. ), тобто вишиті сорочки, білі сорочки, костюмчики чи маєте щось своє ?

Просто коли побачив авки в багатьох користувачів в вишитих сорочках і почитав темку про російський репертуар, стала цікаво, як в вишитій сорочці співати пісні російські і іноземні? На вигляд патріоти, український стрій, а пісні приходиться виконувати і іноземного походження. Ваша думка ?

Ми одягаємо вишивки тільки по бажанні клієнта. Також переважно після другого столу починаться більш ширший репертуар. Але ніколи не задумувався як це в українській вишивці російські пісні співати....

Одягаємось у вишиті, або у чорні атласні сорочки з галстуками, на яких надруковані логотипи інструментів - хто на якому грає..

пане Ігоре Борик! Я бачу ,що Ви зі Львова , то навіщо Вам російськомовні пісні ? Якщо Ваша публіка цього не сприймає, то чому Ви  "паритеся"? Дивлюсь, і для Вас російські пісні це якась "страшилка" . Виконуйте те ,що бажають Ваші клієнти..(Ігоре, без образ, не хотів  Вас чимсь, повторюсь ,образити) Просто кожен музикант відчуває,що потрібно виконати  публіці. Ви з Галичини , а я з Полісся  - тому уподобання  завжди різні. Бажаю Вам неважких  халтур і гарного Парнасу!

Скажу за себе, мені трошки не зручно співати Російський репертуар у вишитому строї. Тому і настояв на сорочках, які спонукають до нейтральності сприйняття, того чи іншого репертуару.

Пане Василь, чому ж не спиймає... Сприймає, звичайно рідко і не в такій кількості, як східніших регіонів і північніших але буває все. Ми мусим виконати нашу роботу, подобається вона нам - чи ні!  Бувало в нас весілля, що я відспівав його майже ціле, на тюремному шансоні...    

Ну і мушу добавити, що Ваша анотація, не має ані найменшого відношення до теми ттопікстартера... Постараймося менше флудити

Перепрошую п. Богдана  !  З повагою до Вас! Щось не так сказав - вибачте!!!

Сценічні костюми в нас різні, в залежності від ситуації. Буває і маєчка з шортами. Вважаю що з вишиванок культ робити не варта, це все ж таки одяг. А співати, чи не співати в них неукраїнські пісні... Це те саме, що стверджувати що в вишиванці непатріотично заходити в МакДональдз. Мені дуже приємно і радісно що вишиванки повертаються в побут. В них ходять не тільки на свята і до церкви. І це нормально.

Наразі вже є дуже здорово,що музики мають та використовують сценічні костюми.Колись діди ходили на весілля у рваних "куфайках",принаймі в нашому регіоні.Мій колектив замовив на цей сезон чорні фраки,хочемо виглядати класично.Щодо репертуару у нас 50/50. Особисто я вдячний колегам із Заходу,що вони ревно і гордо відстоюють українскість.Можливо і ми колись перестанемо бути "продажними" і забудем приказку: Моя хата зкраю.Єднаймося брати по музі...

У чОрному фраці прикольно і дуже "зручно" складати після весілля апарат:на лікоть мотати бруднезні кабелі;носити портали,покриті шаорм пилюки:-)....А якшо серйозно:перевдягаєтесь,чи як?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти