Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Новий семінар
Новий семінар

Віталік, не думаю що семінар по Dynacord-у та моніторах EV викличе практичне зацікавлення. Потрібно виходити що можуть собі дозволити на сьогоднішній день музиканти. Ну звісно з поправкою на завтрашній кращий день. Мульти-ефектпроцесори теж краще розглядати (як і все обладнання) в порівнянні. Там і приладів в кожної фірит по 1-2 в доступному сегменті. Виняток хіба в ТС, бо наробили різних "примочок", які в мене не викликають захоплення з багатьох причин. Не думаю що яка фірма захоче себе піарити в порівнянні з конкурентом. Не ті підходи в них. думаю що бажаючі взяти участь в подібному заході повинні самі висловлювати свої "захцянки". Якщо я щось "не теє", то хай Шумі мене поправить.

Віталік, не думаю що семінар по Dynacord-у та моніторах EV викличе практичне зацікавлення

Ну я писав про те, що цікавить мене на сьогоднійшній день) І що в найближному майбутньому збираюся придбати) А щодо "дозволити"  то тут теж я не згійдний, зараз багато хто переходить на "фірму"...

Віталік тут я з п.Ігорем згідний. І менно по цим варіантам - матеріалу буде досить мало бо в доступній ціновій категорії наприклад моніторів не багато це фактично та сама ELX ta TX серії. Але - факт що є зацікавленість.В решті- цінова категорія така , що й не кожен прокатчик собі дозволить ..... та й характеритсики цих моніторів уже не для звичайних "лаб"... .

Іменно з процесорами та оборбками - цю тему опрацьовую, тому що є певна специфіка щоб зробити цікавим так корисним такий "тест-драйв".

Навіть по форумі складається враження що вибір техніки музикантами все ж таки більше проходить по типу:

Або,що дешевше,

Або тому ,що "Сергій"  на тому  грає і каже ,що добре........

Дивно ,але чомусь дуже мало хто цікавится новинками, та альтернативами 2-3х брендів, і не складає особисте враження про звучання.Так як специфіка звучання різна у фірм  - НЕ ПОВІРЮ, що всі музиканти сприймають звучання одинаково на рівні тих же декількох брендів.

Повірте є досить багато продукції  за останні пару років, яка мало відома, але ДУЖЕ варта уваги. Так як "Музичний ярмарок" в Київі можна сказати "на  ладан дихає" і останнім часом туди приїзджає фактично лише декілька фірм і то з дуже бідними асортиментами ( з метою економії коштів). Хто був на останніх, примітив,  що більше половини виставки - це КИТАЙ та й то майже з самих дешевих сегментів.Тому фактично багато продукції є поза увагою і можливості її почути та "поюзати" майже нема.В мене враження, що самі продаваємі бренди це STAGG, BIG, NGS, той же BEHRINGER ... т.д.  90% з яких це фактично "дрова"  які "мучать" вуха клієнтам , та й самим музикантам, основною характеристикою де "ГОЛОСНО" а якість і розбірливість фактично майже не присутня.

Порівняльні одночасно між декільками брендами семінари, думаю організувати не вдастся.Не підуть фірми на такі речі,та й дуже складно в організаційному плані- це вже прийдется  робити як певний комерційний проект, аж до платного входу.

Але певні, тематичні - це реально і є можливість поспілкуватись з колегами, так само з ними ж обговорити плюси та мінуси, цього ж бренду почути враження колег.....

Но знову ж , дуже пасивно, наприклад наразі, йде обговорення тем та брендів, автоматично й доцільність.....

Шумі, багато музикантів по-своєму розуміють інформацію викладену в рекламних буклетах. Тобто видають собі бажане за дійсне. Тому й найбільший відсоток продаж припадає на названі бренди. Основна проблема це невміння добре використовувати наявне обладнання. От і йдуть постійні пошуки чогось такого, що "само добре грає". І так по колу...

Особисто мені було б цікаво послухати і порівняти 3-х полосну акустику  від наших виробників Маг, Парк і т.д.

Дякую за привітання п.Schumi , аніскільки не жалію про намотані кілометри ,досвід отриманий в процесі семінару набагато цінніший від часу страченого на добирання,ну і по темі, дуже булоб мені цікаво послухати акустику  Рек ту що на головах Rcf роблять ну і Парк Ауді з B&S  компонентами також цікавить.А ще мене сильно цікавить обробка звуку , ас процесори ,кросовери ,компресори ,і тд,від DBX,і ще б дуже хотілось щоб на семінари були присутні дійсно професійні звукорежисери які-б могли б дати невеличкий майстер клас як тим всім добром правельно користуватись, а то сам нероз був присутнім на заходах де апарат стояв "бомба" а слухати не було що ......

Пане schumi,чи плануєте неайближчим часом проводити симінар або виставку?З великим задоволенням би приїхав послухати!

Дуже шкодую,що пропустив попередній симінар,просто дуже пізно про нього дізнався,верніше не пізно,а вже після того,як він пройшов.

 

Ось і настав час повернутись до розмови про семінар.......

Буквально позавчора повернувся з семінару  на заводі   DB technologies в місті Болония, Італія  http://www.dbtechnologies.com/ 

Досить цікавий бренд середньої цінової політики (дуже багато активу). Сам  вперше побачив сабвуфер з електронним керування діаграми направленості - самого здивувала ця технологія і яка дійсно працює.

Ця компанія є власником RCFа тому звучання досить подібне та й використовують багато їх комплектуючих .

Атоматично з"явились попередні домовленості про семінар   

Є декілька запитань:

Хто готовий приїхати ?, Яка б була сама зручна дата та час? І чи взагалі цікава тема ?

Всім привіт, я, як завжди підписуюсь перший,  привезу ще пару своїх напарників! Руками ногами ЗА!

Буду теж.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти