Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Новий семінар
Новий семінар

Хітв би також бути.! Відкладу справи і приїду в будь - який час, крім суботи і неділі...т Бажано зранку на 10.00, 11.00 було би ідеально!

Напевно приїду.

Із задоволенням відвідав би данне мироприємство.

В понеділок було б ідеально :)

Роман, розраховуй на нас. Прийдемо всі (маю на увазі Дрогобич)

Цікавить. А як у фінансовому плані? Платно? Скільки і за що платити, кому? Чи як то буде?

На першому був і на другий приїду... От тільки час був на першому не зручний тому до кінця не був, добре було б почати до обіду або і зранку, щоб мати більше часу на спілкування ... День звичайно краще серед тижня (навихідних забави ресторани). Це суб'єктивна думка але напевне багато хто погодиться...

Панове більше деталей про, який саме день тижня був би зручний, та час.  З самого ранку думаю не зовсім зручно , бо хто дальше живе може не встигнути доїхати- хоча це моя особоиста думка. Поки що зупинився на початку в 11.00.         Буду старатись "догодити" всім :)

А забув відповістиі : наразі семінар планується БЕЗКОШТОВНИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!    (ХАЛЯВА)  :)

От і настав цей час !!!!!

В середині травня планується ще один правда вже регіональний по Західній Україні семінар з ЕЛЕКТРОВОЙСА. Буде представлена новинка - серія ZLX, яка побачила світ цього року на НАМІ, та серії "доступних" цінових категорій, планується тест-драйв лінійки мікрофонів електровойс, та дінакорд повермейт 600-3,1000-3.Знову ж планується і практична частина з можливістю перепробувати різні конфігурації та можливість поспівати на них.Наразі тривають переговори про місце семінару, так, щоб забезпечити максимальну зручність добирання з сусідніх областей.

По ходу появи нової інформації буду старатись оперативно інформувати музичне суспільство :)

Дуже добре.Постараюсь бути.

Правда шкода,що тільки EV буде.Хотілося б почути і інші бренди RCF  до прикладу,і їхню оновлену серію 4PRO.

Але й на тому дякую

Наразі йде обговорення, щоб зробити порівняльний тест між аналогічними моделями акустики інших брендів. На даний момент це зробити досить важко в звязку з питанням представлення по декілька моделей кожного бренду. (порівнювати з  однією моделлю - фактично не зовсім доцільно)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти