Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи є загроза
Чи є загроза

99% імовірності, що пошкоджена флешка. Ви навіть не уявляєте, наскільки це потенційно ненадійний носій інформації.

Яким чином зроблено висновок, що саме той GW8 постраждав через саме ту флешку? Проводились експерименти з іншими екземплярами? Чи робилось оновлення операційки до та після локалізації проблеми? Які саме фахівці дали відповідь, що це вірус?

Яким чином зроблено висновок, що саме той GW8 постраждав через саме ту флешку? Проводились експерименти з іншими екземплярами? Чи робилось оновлення операційки до та після локалізації проблеми? Які саме фахівці дали відповідь, що це вірус?

По перше : GW-7

По друге : не з тої флешки, а після підключенн до ПК,

По третє : Про що вам скаже ім'я того чи іншого фаховця ?

Будьте уважні.

Оновлення операційки не проводилось, купили РА-500, але найближчим часом буде робитись.

Що до флешки, то я згоден., дуже ненадійний і малозахищений носій пам'яті.

Ще раз повторюю,комп"ютерний вірус не може пошкодити ос синтюка.Вони один для одного не існують.Хто це буде писати під роландовські чи ямахівські ос віруси?

Вірус може пошкодити файл який ви збираєтесь завантажити в синтезатор, що тут не зрозуміло? Далі можливі любі сценарії.

По перше : GW-7

Перепрошую за неуважність.

По друге : не з тої флешки, а після підключенн до ПК,

Тут теж варіантів багато: наприклад, різниця потенціалів між двома приладами і контролеру прийшла пипка. Якщо накопичувач GW7 бачиться в комп'ютері як звичайна флешка, то спробуйте її форматнути.

По третє : Про що вам скаже ім'я того чи іншого фаховця ?

Це був представник сервісного центру чи уповноважена/сертифікована особа? Бо зараз через одного усі "програмісти"....

Оновлення операційки не проводилось, купили РА-500, але найближчим часом буде робитись.

Press FUNCTION. Press SELECT Left or Right to choose “Utility.” Press ENTER twice

 

Для того, аби вірус жив, йому потрібні:

середовище існування (сумніваюсь, що комусь цікавий реверс-інжінірінг операційки сабжа та заліза, на якому воно працює. Люди, які мають до того голову, заробляють в більш прибуткових "проектах")

механізм завантаження (вірус помре в оперативній пам'яті після вимкнення приладу. Чи є доступ ззовні до завантажувальних модулів? Сильно сумніваюсь)

Швидше всього це апаратна проблема (пошкодження контролера, пошкодження флеш-пам'яті (а "складається" вона дуже часто/просто/несподівано і саме на операціях запису.))

Як на мене заражений файл і пошкоджений файл -трохи різні речі.......

Антивірус може й не визначити пошкоджений файл, а заражений злапає.

Заражений файл відрізняється ти що окрім своєї інформаціїї має невеликий "хвіст" в програмному коді якій вносить деструктивні дії в операційну систему.але цей хвіст не може бути активований операційкою синтезатора, так,як там зовсім інший принцип програмного забезпеченняі файл с влешки працює з лише з областю "проміжних" даних не торкаючись службових підпрограм.Тому максимум , що може бути ,або зависнути клавіша (просто вимкнути і ввімкнути і все буде ок), або просто файли не прочитаються, чи прочитаються но не до кінця

Тому вірус на флешці НЕ Є ЗАГРОЗОЮ для синтезатора.

А от при роботі з підключеним компом інша ситуація, тоді комп працює з певною областю "службових" підпрограм і внесення туди пошкодженог файла - це вже проблема

Швидше всього це апаратна проблема (пошкодження контролера, пошкодження флеш-пам'яті (а "складається" вона дуже часто/просто/несподівано і саме на операціях запису.))

Можливо і так, заперечувати не буду, просто є факт глюку після підключення до ПК.

В мене після підключення до компа пропало декілька стилів....???

А от при роботі з підключеним компом інша ситуація, тоді комп працює з певною областю "службових" підпрограм і внесення туди пошкодженог файла - це вже проблема

Так як тут було сказано, 99,9 відсотків, що можливо пошкоджені файли на інструменті при підключені компа, оскільки компьютерний вірус міг дістатись до файлів синта під операційкою компа. Після відключення оного, вірус може залишитись в пам'яті синтезатора, але не буде дієвим до слідуючого підключення. Та нажаль операційку синта необхідно перешивати (замінити, все що бачить комп) і тут прикол, чи не заразиться інший комп цим вірусом і все не повториться? Крім того, необхідно грамотно і акуратно ставитись до оновлення вашого синтезатора, бо можна отримати неробочий інструмент!

(Все що написано залежить від типу і можливостей конкретного інструмента).

Насамперед бережіт компи від вірусів якраз тих, що передаються через флешку та інші види пам"яті (камори, телефони)!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти