Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи є загроза
Чи є загроза
Привіт всім! Чи можи бути загрозою синтезатора коли на флешці є вірус.

Ні.

 

Так, вже з цим мали справу на GW-7, стилі читались до половини, далі глюк. Флешку варта провірити антивірусом.

Це сталось після підключення до ПК.

Вірус - це компьютерна програма, зроблена під операційну систему Windows.Яке відношення має операційна система Roland GW 7 чи других самограйок до операційки Windows?Я згідний з тим ,що коли вірус пошкодив файл на флешці ще в компьютері , і він не прочитався на тому ж роланді.Але щоб вірус вивів з строю операційну систему синтюка,цього не може бути!

Юрій Цьосенко все правильно сказав,  люди часом самі понавидумують, - Мені в ямасі вірус всі банки стер і глючити стала...

То не вірус банки з стилями знищив. То глюк самої памяті клавіші.

Компютерні віруси не мають ніякого відношення ко операційки ямах

Віруси тільки під ОС Windows та Android існують.Під ОС Linux їх майже нема.Не кажучи про Мас OS...

Рома , дуже акуратно подавій такі виклади   - люди часом самі понавидумують, - Мені в ямасі вірус всі банки стер і глючити стала...  Бо Сергій сприймає все бкувально!   )))))))

В будь -якому випадку краще не ризикувати. А тим хто не мав з цим справи краще лишити свої здогади при собі. В нас до сьогодні лежить Роланд зглюком, кому цікаво можу продемонструвати. Звертались до фахівців, відповідь вірус.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти