Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи ще використовують ритм-машинку?
Чи ще використовують ритм-машинку?

Не зовсім весілля, не зовсім ритм-машинка, не зовсім наживо, але робота фантастична:

http://www.youtube.com/watch?v=lmEhCDRvQKA

Чув як на ритм-машинці грають хлопці з Городка (гурт СТАРИЙ ПАРК) - просто клас

Так це правда ! А барабанщик гурту "Одісей" - також шикарно!

Ігор Борик! Ці хлопці грають все наживо. І вони це вміють робити! І барабанщик кльовий, але це вже рідкість.

Ігор Байцар, Йоду я знаю добре, він колись на живих барабанах вишивав, тепер на R-8.

В нашому гурті також крає барабанщик на SR-16, коли придбали PA-500 думали що  відмовимось. Фонограм ми не використовуєм, і після першої репетиції зрозуміли що без машинки нам приблизно 20% пісень просто не заграти.

Топікстартер, напевне під кожну пісню пише стиль на клавіші, тоді дійсно навіщо машинка .

 Довгий час грали під ритм машинку, яку я сам прописував і включав, граючи при тому на бас гітарі!

Богдане, я теж так її використовував. Тільки грав бас сплітом на клавішах. ПСР-ка 210 мало що могла сама зробити, а хотілось. Тож грали складом: Вокал+гітара, вокал+сакс+гітара,  PSR-210+Alesis HR-16+вокал.

Вище згаданий гурт "Старий парк" до сьогодні грає, міді ямаха PSS-51+ R-8, ми до нового року також грали на PSS-51+SR-16 і нічого, людям подобається, а це головне.

Як на мене - неважливо на чому грають, чи на ритм, чи прописують самограйки, чи на барабасах, головне щоб це звучало, люди тішились і замовляли, бо це - їхні гроші і при тому немалі.

Чув як на ритм-машинці грають хлопці з Городка (гурт СТАРИЙ ПАРК) - просто клас

"СТАРИЙ ПАРК" дійсно класно грає вже дуже багато років -  ВЖИВУ. Колектив суперовий! приколісти...  Музиканти сильні, особливо Юра Блажко і Йода. Тепер мають нового клавішника.

Ось гляньте- http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kMp0L4dTamI

Дійно через міді систему підєдують ритм машинку до синтузатора, правда треба дуже точно зробити підбір синтезатор машинка. Років десь 12 тому хлопці підключали славно звісну pss-51 до ритм машинки Алєсіс, от серії не скажу, нажаль непам"ятаю, виходило прикольно, набагато краще, ніж сама, чиста самограйка. Ми ж пробували з"єднати psr-330 із ритм машинкою RХ-21, думаючи що все ж таки Машини однієї фірми, а вийшла лажа, десь з третього такту кожен прилад починав жити своїм життям, не було ансамблю, тому це дуже сладний процес самого підбору, но як на мене, можливий позитивний результат.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти