Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи ще використовують ритм-машинку?
Чи ще використовують ритм-машинку?

Тут ще питання хто кого тримає ? Ці двоє ціле життя грають разом, кого ж тоді виганяти ? Помінявся гітарист, тепер клавішник.  Доречі ви не чули як барабанщик співає , і на бек-вокалі.

Посилання перевірив, все працює. Якщо у вас не відкривається сервіс "Вконтакті" - 100% вірус.

Багато світових музикантів суміщають спів та інструмент

Тут напевне треба декілька нових термінів придумати, наприклад : Барабано-бек-вокаліст; Синтезаторо-вокаліст; Саксофоно-вокаліст і т.д....   Це жарти звичайно:))

пане Ігор! Я не веду мову конкретно про цю команду! (Хоча навожу її як приклад). Упаси Боже, я не кажу ніц поганого хлопаки 100% молодці! А в наш час то взагалі!!!! Тай Сєрий ясно своїм постом дав зрозуміти, що нікого ніхто виганяти не буде, бо кумівство, людський фактор, і "100років" разом...  Але...   Мені давно років 7 тому назад (шефи ставили умови) опанувати саксофон... Я, людина, яка бачила духові інструменти, тілько по тєлєвізору ))))  Не полінився і почав з нуля... Постановка дихання апарату тощо... Благо жив, мій покійний вже вуйко, то він мені багато підказав, але за місяць часу посилених занять (і виганняня з хати жінкою в гараж) ))))   Я вже на тому інструменті вишивав 5 чи 6 саксофонових творів, на весіллі...  Я веду до того - що як навіть не вмієш було би бажання....    А що до того гурту то  полюбому вони молодці! І що грають і що стільки років разом!

PS/ Лінк таки не працює...   В контакті - Сайт у мене відкритий і навідь на відкритому видає пормилку....  

http://www.youtube.com/watch?v=25YAMhKT-rI

Прикольненько....

У мене в колективі машинку запускає басист а я на кляпі роблю всі збивки. ну а соло гітарист пильнує свою гітару і вокалістка дивиться за радіомікрофоном та вчасно ставить мені та собі слова для співу. Думаю оптимізувати вже нема куди

А тамбуринчик на шию повісити? а маракаси скотчем до ніг? як то нема що оптимізовувати?

Колеги зі Львова використовують ритм машинку+ Roland XP 50 і бас гітару,виходить досить файно.Марші ,вальси,польки-лабають самі,решта -ноут.

Чуть не розплакався.......  просто передвиборчий спітч.....

А якщо серйозно, то проблема не в тому що переймається з Заходу, а ЩО переймається. Там шарманщиків і караокерів ніхто не сприймає, їх просто нема....там під фанєру не "виступають", бо там люди себе і інших

поважають, а в нас почуття власної гідності дозволяє поставити муляж , імітувати гру і тішитись, що всі дурні.

А тенденції якраз такі, що електронщина вже з великої сцени зійшла (вона є в клубах), але масово вона уже не цікава. В моді знову "жива" музика, акустичні інструменти і т.д.

 

Погоджуюсь з pete fedyshyn. Слухачам все більше цікаві справжні нові музичні  ідеї, а не створені потоково, за допомогою програм "продукти". Ну не зачіпають вони людей! Ні в запису, ні в інших спробах відтворення. А ритммашинки використовують. На це є різні причини: барабанщиків практично нема, ударні установки дорогі, підзвучка акустичних барабанів теж коштує, потрібна якісна звукопідсилювальна апаратура щоб визвучити живе виконання яке має більшу динамічну нерівномірністб, ніж музика з ноута.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти