Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Конкурс інструменталістів
Конкурс інструменталістів

Колеги, як дивитесь на проведення конкурсу інструменталістів? А то конкурс співаків є на порталі, а подібного змагання для тих хто вміє щось там грати на музичних інструментах нема.

Тільки потрібно визначитись, що виставляти? Гру гурту чи певного індивіда?  А так - то ідея хороша!

Думаю що це мав би бути конкурс доброго інструменталіста. Бо якщо шукати кращих, то вже потрібні були б номінації по інструментах. В якій формі? Мені здається що краще live. Це реальніше і правдивіше. В студії можна з дублів нарізати супер виконання з залученням секвенсорів, інтонаторів і інших вирівнювачів. Ну а наживо зразу видно who is хто. Думаю що  головне не зайняте місце, а участь. Хоча голосування повинно бути.

Інструменталістам бажаю взяти участь у конкурсі! Я не є таким, але еталоном ( певним) для мене є вміння виконувати " Чардаш Монті".  Були  в мене випадки,що,мовляв, казали  " Я - музикант", а я  пропоную - ну то злабай і побачу...Всього всім найкращого і це моя особиста думка. Звичайно, є різні речі,які музиканти виконують професійно і чудово! Удачі Вам всім!

Ідея хороша! Я за двома руками!  Починати можна хоч вже! Тільки треба визначити як би то все мало виглядати, у форматі відео напевне...  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти