Головна сторінка » Список форумів » Вчителям музики, керівникам дитячих садочків та організаторм масових свят » Як на рахунок створення папки для карооке пісень шкільної програми з музики (по класам)
Як на рахунок створення папки для карооке пісень шкільної програми з музики (по класам)

Хочу винести на розсуд шановного панства одну можливо не зовсім розумну, але навязливу думку - чи е слушним завантаження мінусів пісень обовязкових для вивчення по шкільній програмі з музики (по класам)?

чому я питаю? просто річ у тім, що маю в наявності програми (електронні ночні посібники з музики) від 1 по 6 класи, там крім розробок мультимедійних уроків є мінуси тих пісень, що вивчаються, але вони всі явно зроблені на живому піаніно середньої якості, і писані явно не в студії. Хоча можливо багатьом вчителям вони б стали в пригоді...

Як зразок завантажив одну в записи, можна прослухати за посиланням:

http://minus.lviv.ua/albums/audio/weriga/albom-weriga/1492/

запитання - варто чи не варто, тому що на сайті не всі пісні з них е в наявності

Мені подобається сама ідея,але як це зробити технічно? 

 

 

технічно це нескладно :) в графі виконавець пишем "1 клас" або щось подібне наприклад.

Запитання в іншому - чи варто таку якість як у зразку вище, заливати на сайт чи ні. Якщо ні, то можна було б попросити користувачів сайту особливо тих хто вчителі, щоб при можливості коли матимуть мінуси цих пісень, щоб ділились, або  й зробили хай кожен по 1, і вже буде більша частина...

підтримою. Можливо проскакуватиме дуже гарна пісня а не всі вчителі( а особливо молоді) її будуть не знати.

Не думаю, що варто постійно співати з дітьми під караоке, не захоплюйтесь цим на уроках, але час від часу можна використовувати - для зацікавлення дітей

Може хто має нові цікаві пісні до Першого дзвоника (співаники, ссилки...)? Поділіться.

Прошу вибачення, хочу виразити свою думку. Варто зробити окрему папку і вже у ній визначати які пісні для якого віку-класу. Бажано достойної якості. Чому варто? Поясню - не тільки для зацікавлення дітей, а й для реальних виступів. По перше це внесе різнобав"я в музичний розвиток, шкільні концерти, по друге, під баян або фортепіано дуже важко зацікавити. Крім того фонограми можна давати додому, як уроки, для прослуховування на домашньому ДВД... Ну а далі вирішуйте самі.

Шановні,це дуже важлива і потрібна тема.Дивуюсь,чому народ так в'яло відгукується.Певно,не секрет,що діяльність муз. керівників насьогодні не настільки профінансована,аби дозволити собі купувати кожен раз фонохрестоматії, ППЗ ті інші необхідні для роботи матеріали.І якщо якась добра душа знайде можливість поділитися своїми напрацюваннями - то це ж для загальної справи! Тільки от якби ще пояснили як саме заливати сюди муз.файли?

 Варто зробити окрему папку

Не треба ніякої папки. Правильно написав Сергій, вказуйте клас в графі "виконавець". Є алфавітний покажчик, в ньому є папка 0-9, в ній 4 виконавці. Відповідно якщо завантажувати мінуси з виконавцями СШ 1 клас, СШ 2 клас і т.д., то всі ці мінуси будуть згруповані по класам в цій загальній папці 0-9, кому треба той знайде. А вже як буде їх багато, можливо варто буде і вивести їх окремо в алфавітному покажчику.

Тільки от якби ще пояснили як саме заливати сюди муз.файли?

Дуже просто, тисніть справа вверху кнопку "Завантажити мінусовку", УВАЖНО читаєте правила і вуаля.

Підтримую Вас, пане Юрію, оскільки, вже зараз велика кількість папок в яких іноді досить важко знайти потрібне через велику кількість пісень з подібними назвами і різним змістом. А так пошук може значно полегшитись. Може потрібно спробувати?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти