Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Зовнішня звукова карта
Зовнішня звукова карта

Хлопці та що Ви всі зациклились на картах. Таж працювати можна і на вбудованій. Все одно не почуєте різниці без моніторів та акустичного оформлення. Людина взагалі ще не починала писати і не знає наперед чи все у неї вийде. Для чого тоді вкладати гроші. Я особисто починав з міді кабеля який підключав в міді порт і не знав що таке емулятор асіо драйвера. Нічого - роботи виходили і від того мої навики аранжування ти гри на інструменті не погіршились. Як тільки зрозумів що все починає виходити то і карту прикупив. Плануєте писати вокал і так зрозумів що мікрофона конденсаторного немає. Знову ж писати динамічний мікрофон в бюджетну та встроєну карту дасть однаковий результат. Не заморочуйтесь поки що з картою - краще творіть. У мене є друг який теж займається аранжуванням - фантазія в нього суперова а от технічні моменти шкутильгають. Тому зводити він дає краще мені.

До речі в нього є на продаж міді юсб кабель

В мене ноутбук ASUS K51ac, а там звукова стандартна, і з неї я так розумію нічого толкового не доб,єшся! Тому вирішив прикупити зовнішню, само собою міді-клавіатуру і мікрофон в недалекому майбутньому! І це все діло в кінцевому результаті треба склеїти до купи шоб працювало! Спочатку хочеться розібратися, а не купляти з гарячки що небуть!

В продажі великий вибір, але що брати і як.......для мене трохи складнувато.

Я людина творча,задумів та ідей багато, але не всі аранжувальники можуть написати так як ти хочеш, що в мене і сталося, тому вирішив спробувати творити сам! Є задатки і бажання  до цього діла........залишилася лише технічна частина !!!!!!!

Повторюю що для початкових умов вистачить вашої звукової карти ноутбука. крата не розкриє потенціалу в домашніх умовах. а якщо купите нормальні монітори та зробите акустичне оформлення то й карта стане для вас до 1500 грн не потрібною бо вона ббуде найслабшою ланкою. А так не жалко буде потрачених грошей. Ну якщо вже так горить писати ваших клієнтів (вокал) і у вас є черга на запис - ну тоді можливо є сенс купляти і то на короткий час. Середнього класу мікрофон (не ламповий ) йде від 450 доларів. Він вже буде на голову сильніший від вашої карти та й ви схочете її поміняти. наразі у вас все одного рівня. а одна річ яка трішки краща від загального тракту - но покращить його

Взагальному - творчих Вам успіхів та натхнення. Завжди радий буду допомогти

Дякую!!!!

Ага! То ви вже зі мною потроху починаєте погоджуватись. А раніше навпаки казали що все старе краще як нове. Який прогрес!!!! Браво!

Приємно чути такі слова від Дядька Хапка. Ато був як старий непохитний дуб який стояв на своєму місці і неможливо було його зрушити

Це був лише сарказм, який залишився для тебе незрозумілим. Ти так і не навчився читати...

 

От а в мене нема жодних проблем з XP Media Center Edition при роботі з Audigy 2 ZS

Креативи класно киданули користувачів своїх продуктів з драйверами під 7.

 

Хлопці, це і у садочку знають, щоб не глючило та все працювало стабільно, купляють "Apple"  з "MacOs" . Маю таке щастя уже рік, ніяких драйверів не потрібно, просто стабільно оновлюєш операційку. Та і вмонтований звукач дасть фору звуковим картам до 1500грн.ї

Я про це натякав у попередніх постах :) Дійсно, поставив і працюєш без гемору, апдейтів, кривих драйверів, вірусні та ін. атрибутів Win...

 

 

 ХP шка вже морально устаріла система, і дуже нестабільна в роботі    Маразмом, як інакше - не назовеш....

Сергій , В мене ХПа стояла на ноуті 3.5 роки... Ноут використовувася На студії, в кабаку, в дома і малий іграшки га гьму ще ганяв...   Він не виключався...  Зі 7міркою, в студії прауювати не можливо, купа заморочок, і багато прог не пацює коректно!

Сергію, дуже приємно мені спостерігати ваші двобої з Хапком! ТО мені додає позитивної енергії! То як БОКС! Шо не пост - то Сергій в нокауті....

Дійсно, без хороших моніторів, та мікрофону, ви професіного продукту не зробите! Якщо вам не подобається творчість звукорежисерів, є ще така альтернатива як зробити самому трекінг, а зведення та запис вокалу зробити на професійні студії. Результат буде хороший, і ви не привикнете до не якісного продукту.

При написанні і запису пісні головна увага повинна приділятися музичній складовій. В нас чомусь йде пошук "правильних" моніторів, "безглючних" аудіоінтерфейсів, синтезаторів з найновішиму функціями і звуками. На музику часу чомусь бракне. От тільки після таких перегонів результат - "якісний продукт", а не гарна пісня.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти