Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Зовнішня звукова карта
Зовнішня звукова карта

Порадьте будь-ласка , яку зовнішню звукову карту краще взяти в ціновій категорії до 1500 грн.*(нове або з б\у )  Чи реально щось отримати більш-менш нормальне за такі гроші, щоб можна було підключити клавішу до ноутбука, писати музику, голос, ? Як звукові карти типу  Lexicon Alpha, Lambda ? Хто користувався.?.....поділітся досвідом !!!!!!!

Не раджу нікому брати Лямбду з її постійно злітаючими драйверами. Глючна карта. Наприклад маю M-AUDIO FAST TRACK PRO, але мене не задовільняє її преампи. Так карта може бути на 3+. Коли купляв 3 роки назад то ще не знав всіх ньюансів, а тепер зовсім по іншим критеріям би вибирав. Якщо писати просто аранжування то вистачає і міді-юсб шнура та емулятора АСІО. На карті до 1500 грн вокал писати належної якості не вдастся. Але я теж починав на простих картах писати-перехідний етап все одно повинен бути. Планую поміняти свою карту на якусь нормальну фаєр варну з нормальним конвертором і докупити зовнішній преамп класний та карту обробки ЮАД 2

УСІ карти до 1500 грн однакової якості (хоча б радив брати фаєр варну бо юсб в мене є).

Ну у мене плани просто створювати музику і записувати вокал. На даний час можливості немає придбати щось наворочене або хоча б близьке до того!  Просто вирішив попробувати свої сили у створення музики, тому думаю на щось дорожче поки розганятися не слід,! Хочеться підібрати оптимальний варіант в даній ситуації.

Глючна карта. Наприклад маю M-AUDIO FAST TRACK PRO, але мене не задовільняє її преампи. Так карта може бути на 3+. Коли купляв 3 роки назад то ще не знав всіх ньюансів, а тепер зовсім по іншим критеріям би вибирав. Якщо писати просто аранжування то вистачає і міді-юсб шнура та емулятора АСІО. 

Що значить глючна? В мене вже 4 роки М Аудіо 192 і все нормально працює і не глючить

У вас напевно віруси в компі або драйвер старий. На офіційному сайті є свіжі дрова навіть під Віндовс 7 та Вісту.. 

На карті до 1500 грн вокал писати належної якості не вдастся. 

Якщо руки та голова на місці і є якісь поняття в звукозапису на компютер то все вдається. Навіть цілі альбоми пишуть на картах до 1500гр

Що значить глючна? В мене вже 4 роки М Аудіо 192 і все нормально працює і не глючить

Ти би трошки подумав перед тим, як писати. FAST TRACK PRO - зовнішня USB, Аудіофіл 192 - внутрішня PCI. І порівнювати їх тільки тому, що вони обидві M-Audio - некоректно. Для загального розвитку можеш почитати про USB, FireWire, PCI та їх відносну стабільність. Але ж ти всебічно розвинена людина і експерт в усьому. Правда? Коли будуть обіцяні докази про цифрові пульти?

 

Якщо руки та голова на місці і є якісь поняття в звукозапису на компютер то все вдається. Навіть цілі альбоми пишуть на картах до 1500гр

Ага, точно, є таке  - а всі мінусовки до таких альбомів пишуть на PSR1100

to sergejkushnir

Глючна карта малась на увазі ЛЯМБДА

сергію хоч в цій темі не розказуй про можливості карт якщо у них не орієнтуєтесь. Писати я вмію і з головою все впорядку(маю на увазі слух). Скільки книжок Ви прочитали на цю тему.? Зі скількома звукорежисерами спілкувались? Скільки відвідали студій? Скільки передивились уроків? та нарешті скільки написали аранжувань та звели їх? Про віруси програмісту за фахом та професією думаю неправильно вказувати. Про драйвера-наприклад для хр64 немає в природі драйвера. З ЮСБ 3.0 не працює дає тріск - хоча б мала працювати на швидкості 2.0. Карту постійно потрібно включати в те саме гніздо юсб. Фантомного живлення бракує для нормальної роботи мікрофона (РОДЕ 1000). якість конверторів хотів би кращу. Пишу мінусовки не один рік і не з використанням ямахи (ролад фантом та софт). Оскільки маю досвід той кочу перейти на ЮАД 2 (якщо знаєте що це таке).

Хватить багато говорити - викладіть записи на картах до 1500 грн з записом вокалу. Я бачу ви на кожному форумі любите побазікати (шоу мастер, плюс -мск). Задаєте тривіальні питання там, а тут вдаєте з себе всезнаючого. Не треба судити про можливості і знання людини за 2 реченнями.

П,С, образити нікого не хотів.

По темі - для початкових робіт вистачить ЮСБ-міді шнур та емулятор АСІО драйвера-раз ви тільки хочете попробувати(навіщо вкладати великі гроші якщо у вас не получиться).

сергію хоч в цій темі не розказуй про можливості карт якщо у них не орієнтуєтесь. Писати я вмію і з головою все впорядку(маю на увазі слух). Скільки книжок Ви прочитали на цю тему.? Зі скількома звукорежисерами спілкувались? Скільки відвідали студій? Скільки передивились уроків? та нарешті скільки написали аранжувань та звели їх? 

Цілком достатньо щоб говорити про якість звукових карт до 1500 гр. Не важливо яка вона ЮСБ чи Внутрішня. Глючність її залежить від драйвера та вміння настроїти..

В мене в роботі було багато зовнішніх звукових карт, і ЮСБ і Фаєрваерних, М Аудіо, і жодна з них не глючила. Так що зовсім нема сенсу купляти дорогу брендову карту задля того аби позбутися глюків. Вона теж глючить якщо криво драйвера поставились..

Я теж програміст зі стажем, і не потрібно сперечатись що я мало розуміюся на глюках і компютерних звукових катртах

Про драйвера-наприклад для хр64 немає в природі драйвера.

А хто вас спонукав ставити таку систему що під нею дуже мало програм і драйверів працюють. Ставте Віндовс 7-32 і все буде працювати набагато краще і стабільніше як на ХP 64. Перевірено досвідом

І про глюки забудете назавжди. Тільки головне Ліцензію ставити бо 7 піратська теж глючна. Зламати добре ще теж мало хто іі вміє

Ти би трошки подумав перед тим, як писати. FAST TRACK PRO - зовнішня USB, Аудіофіл 192 - внутрішня PCI. І порівнювати їх тільки тому, що вони обидві M-Audio - некоректно. Для загального розвитку можеш почитати про USB, FireWire, PCI та їх відносну стабільність. Але ж ти всебічно розвинена людина і експерт в усьому. Правда? Коли будуть обіцяні докази про цифрові пульти?

Дядьку Хапко, перестаньте умнічати.

Для загального розвитку я всі ці карти пробую в роботі, а не начитавшись технічних характеристик і подивившись різницю в ціні починаю спорити хто тут експерт.

Працюю я як і з ЮСБшною картою так і з встроєною в комп PCMCIA. Ніяких проблем і глюків я не зустрічав. В мене віндовс 7

Щодо цифрових пультів то працював на YAMAHA n12 і YAMAHA 01V96VCM. Дуже якісні і хороші пульти. Які докази потрібні

Не важливо яка вона ЮСБ чи Внутрішня. Глючність її залежить від драйвера та вміння настроїти..

При решті рівних умовах (драйвери, прокладка, руки) яка карта стабільніша: зовнішня чи внутрішня? І що означає "настроїти"? Для нормальних виробів береться драйвер (бажано свіжий, хоча інколи бувають винятки) та інсталюється. Далі вже залежно від проекту ставиться розмір буфера. Ну ще маршрутизація. Про яку настройку йде мова?

В мене в роботі було багато зовнішніх звукових карт, і ЮСБ і Фаєрваерних, М Аудіо, і жодна з них не глючила.

Ага, так само, як багато цифрових пультів. Я погоджуюсь, що могло і не глючити, але ж ти і не тестав їх усіх на усіх можливих комбінаціях заліза в усіх можливих режимах. А є ще й інші бренди, крім Маудіо...

Так що зовсім нема сенсу купляти дорогу брендову карту задля того аби позбутися глюків. Вона теж глючить якщо криво драйвера поставились..

Дорогу карту передусім купляють тоді, коли виростають з недорогої, коли відчувають різницю, коли бракує функціоналу.

Я теж програміст зі стажем, і не потрібно сперечатись що я мало розуміюся на глюках і компютерних звукових катртах

Фах/спеціалізація/досвід роботи?

А хто вас спонукав ставити таку систему що під нею дуже мало програм і драйверів працюють. Ставте Віндовс 7-32 і все буде працювати набагато краще і стабільніше як на ХP 64. Перевірено досвідом

А що робити, коли в людини є ліцензія?

І про глюки забудете назавжди. Тільки головне Ліцензію ставити бо 7 піратська теж глючна. Зламати добре ще теж мало хто іі вміє

Ну тут ти трошки загнув, але хай буде :) - то твоя фішка

 

Для загального розвитку я всі ці карти пробую в роботі, а не начитавшись технічних характеристик і подивившись різницю в ціні починаю спорити хто тут експерт.

Я про ціну теж не згадував, не перекручуй. Якщо ти практик, то тобі простіше буде відповісти на моє запитання на початку поста.

Працюю я як і з ЮСБшною картою так і з встроєною в комп PCMCIA. Ніяких проблем і глюків я не зустрічав. В мене віндовс 7

Чому не вказати моделі?

По темі.

Якщо говорити грубо, і про хорошу якість, то більшість звукових карт мають не якісні преампи!

Мав Presonus Audiobox USB 2x2, впринципі за ті гроші один з найкращих варіантів. Якраз ціна так як ви хочете.

ПЛЮСИ: 2, входи, фантомне живлення 48+, міді інтерфейс, вхід на наушники, окремо регулюється звук моніторів і звук наушників.

МІНУСИ: не має власного блоку живлення, живиться від юсб, в мене було таке що при довготривалі роботі нагло виключалась, перезагрузив компютер і все нормально, преампи залишають бажати кращого, і немаж лінійного стерео входу, мені цього бракувало, юзб 1.1,  а не 2.0., її максимум це 24 / 48.

Також можу порадити карти фірми Таскам (зараз працюю з TASCAM US-2000), стабільна робота і функції вражають.

Можна розглянути хоч us-200, але вона в районі 1800грн.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти