Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки до Yamaha PSR S-550
Відгуки до Yamaha PSR S-550

910 то вже клавіша для крутих пацанів музикантів які шпарять польки на темпі 170 аж гай шумить. Які пишуть стилі майже під кожну пісню, та роблять аранжировки на ній. 

Які розуміють, і цінують якість звучання апарату, і їм не шкода грошей, бо вони їх відробляють гарною працею.

 

 

sergejkushnir  А ви вже придбали 910-ту чи ще не "крутий пацан"?

Ще не придбав, але я на ній постійно граю

шпарять польки на темпі 170  а шпарять восьмими чи шістнадцятими?

Шіснадцятими!  Досить задавати тупі питання.!

Я вас не розумію,, чому ви зациклились но дних Ямахах!!!! Ще наші дятьки на них грали!!!!!! S-910---Кусок пластмаси!!!!!!! Краще За ці гроші купіть Korg- Pa X1-pro!!!!!!!!!!!!!! От тоді порівняйте!!!!!!!!!!!!У мене була ямаха, я знаю що це таке!!!!!! у мене була робота з с910,  і з пср 2000____________ Різниці ненайшов практично!!)))))))

У мене korg pa-800. S910 в порівнянні з ним пукалка. Якщо "ямаха" то не  нижче TYROS.

S-910---Кусок пластмаси!!!!!!! Краще За ці гроші купіть Korg- Pa X1-pro!

Найшов з чим рівняти. Якщо вже корг ПА1Х, то краще ТАЙРОС 3. Буде на 2 голови вище того корга 

 

 

Люди! Ви бачили тему топікстатера? 

" Відгуки до Yamaha PSR S-550"
Так давайте будьмо солідарними і пишімо по темі, а то тут вже 910 з PA1x порівнюють! Це вже мелиться по 10-му колу. Хіба так важко зрозуміти що "комусь бехи а комусь мерси" ???
 

якщо займатись музикою професійно і серйозно

Ви хочете сказати що 550 - це "дєтское баловство", а 710 це вже супер новий профешинал левел?

У мене korg pa-800. S910 в порівнянні з ним пукалкаю Якщо "ямаха" то не  нижче TYPOS.

Все в цьому житті відносно...Та й па 800 дорощий +/- на 500 у.о. а Motif xs кращий від pa 800, але гірщий від Korg Oasys, але за такі гроші вже Ланоса можна взяти...і думай тут)))

Кожен вибирає під себе, і не має потреби тут один одного переконувати, і критикувати шо хтось на Ямахах а хтось на Коргах.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти