Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки до Yamaha PSR S-550
Відгуки до Yamaha PSR S-550

Доброго дня шановні колеги, підскажіть будь ласка у кого які відгуки до PSR S-550  і якщо ії зрівняти з попередніми клавішами ???

Наприклад з якими рівняти?. Якщо з 540 чи 740, і 1000, 1100 то S 550 буде краща тільки по звуку. Новий тон генератор!

По функціоналу, можливостях, та зручності вона уступає 1000, 1100, 2100. І всім іншим клавішам з великим дисплеєм.

Краще візьміть 700, або 710, то уже більш професійний рівень. а С 550 то для аматорів і починаючих музикантів

 

Попередня модель PSR S-500. Від неї 550-та недалеко втікла. Можна користуватись шо тою, що тою, якщо нема можливості придбати що краще.  Є ще новинка PSR S-650. sergejkushnir, то Ви рахуєте колег які користуються PSR S-550 аматорами і початківцями?

sergejkushnir, то Ви рахуєте колег які користуються PSR S-550 аматорами і початківцями?

Ну якось так! А до якої категорії можна віднести інструмент у якого всі функції нормального самограя урізані по самі помідори.

Не раз бачив як купляли такий інструмент для дитини 16 років. 

Якщо займатись музикою професійно і серйозно, то потрібен хочаб інструмент рівня с 700 щоб можливо було і стиль прописати, і підстроїти інструмент під свої задачі, і память в ньому була для зберігання своїх звуків, тай стилів редагованих. тай ще багато чого

Чи я в чомусь неправий?

Якщо маєте S 500 то 550 теж саме з добавкою деяких функцій

Ну не знаю... Я вважаю що інструменти є для грання, а вже потім для кручення ручок. Бачив  і чув добру гру на недорогих інструментах, а бачив і "інвалідів" за топовими. Кого що цікавить. Кого музика, кого кількість стилів і наявність вмонтованого мр-3 плеєра.

щоб можливо було і стиль прописати

Доречі,в s550 стилі пишуться.А по звуку навряд чи вона краща за 2000-2100.

А по звуку навряд чи вона краща за 2000-2100.

Ну якщо говорити про 2000 та 2100 то авжеж вона буде краще по звуку. Я й не говорю що 550 її перекриє по звуку

А те що стилі в 550 пишуться то це одна з функцій яку добавлили в S 550, в порівняні з 500

Але йдеться не лише про запис стиля, а й про весь функціонал.

Якби я вибирав для себе то краще вже 700 або 710, як брати 550, потім через рік міняти на щось краще із втратою коштів

Кого музика, кого кількість стилів і наявність вмонтованого мр-3 плеєра.

Я про вмонтований Мп3 плеєр не згадував навіть. Для мене ця функція не важлива. Головне звук та кількість функіоналу на апараті

Якби я вибирав для себе то краще вже 700 або 710, як брати 550, потім через рік міняти на щось краще із втратою коштів

1. Чому обов'язково міняти через рік?

2. А чи 700/710 не доведеться теж через рік міняти згідно тієї ж логіки?

А чи 700/710 не доведеться теж через рік міняти згідно тієї ж логіки?

Згідно логіки 700-710 це рівень професійного інструмента а не обрізок з немічними функціями управління і звуком. 

Чому обов'язково міняти через рік?

Тому що для зрозуміння що інструмент дуже слабенький можна зрозуміти навіть за 3-4 місякі користування ним. 

Це моя думка! А людина на що її хватає коштів те хай купляє. Я не вказую, я рекомендую. 

 

всеодно треба буде поміняти на 910

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти