Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » новий korg pa 50 cd чи б\у cd korg pa 500.....
новий korg pa 50 cd чи б\у cd korg pa 500.....

Шановні форумчани !! раніше у мене поставало питання  ямаха чи корг .. послухавши вживу па 50  визначився, однозначно корг!!! (субєктивне рішення!!)

мого бюджету хватить на новий па 50cd ,або б\у па 500 ..хочеться звичайно 500 але маю по ньому  погані слухи....(від продавців)

тай послухати вживу нема можливості..!

   1.  багато випадків  глючить сенсор....

    2.  при запису, якщо пропадає живлення , злітає операційка ..з можливістю переустановлення лише на сервісі

     хочеться почути коментарі користувачів, і поради ,адже коли взяти б\у гарантійки  нема...

     нехочеться попасти на кота в мішку

     допоможіть з вибором . буду вдячний!!

Ломається усе, навіть космічні кораблі. Значення має ДЕ відбулась поломка. Якщо вдома, то це одне, якщо на халтурі, то ...

Ложка дьогтю: в ПА50 теж є злітання операційки і теж лікується в сервіс центрі за відносно великі гроші...

Ну а продавці, звісно, найоб'єктивніші істоти на світі...

Маю па500-го 4роки, жодних проблем.  Однозначно беріть па500, бо па50 значно слабший по функціоналу і по звучанню. Два дні тому у мене у кабінеті стояли поруч па50 та па500, і я їх дуже скурпульозно порівнював, довго розказувати, якщо цікаво, напишіть мені у приват, я дам номер свого телефону.   Чує моє серце, що зараз хтось втрутися у тему, та скаже: То всьо г...но, бери краще ямаху

незнаю за s910  та все що вище ,бо немав змоги почути, дай то вже інша цінова категорія......але послухавши як звучить права рука в па 50 та с710  однозначно що ямаха недотягує!!(це субєктивне рішення) як то кажуть у кожного свій вкус!!! тому переконати мене на ямаху няврядчи вийде( вданій цінові категорії принаймні )!!!

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти