Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Rode NT2-А
Rode NT2-А

Усім привіт!Хто стикався з цим мікрофоном?Є можливість придбати цей мікрофон на студію для запису вокалу по хорошій ціні,але ніколи не писав в мікрофони Rode,знаю що бренд але всетакі хочеця почути думку професіоналів.Дякую всім хто відгукнеця!

Чудовий мікрофон! Володіємо ним вже місців два, задоволені на 100%!  Виробник Австралія... Комплектація хороша - Павук, поп фільтр, кабель, чохол.  Як на мене дуже вдалий вибір! Дуже тепле істинне звучання! Роде взгалі то на любителя, але я якраз і виявився тим любителем! Напарник мій теж у захваті від нього! Рекомндую! Тут на форумі мають такий самий Бодя Нестор і Володимир Куцик! Теж наскільки мені відмо задоволені тим майком...

Я теж вже трохи їм пописав вокал і теж в захваті,вокал лягає в мікс просто класно!!!Дякую за відгук!!!

Хороший  мік. бери  не  пошкодуєш !

Вже взяв!Дякую за допомогу!!!

А я недавно прикупив до колекції старенький NT-1. Цей взагалі звучить на голову вище. 

А я недавно прикупив до колекції старенький NT-1. Цей взагалі звучить на голову вище.    Я дуже за Вас щиро радий, але це думка цілої гурми людей, чи власне тільки Ваша ??

Bodiax, чим? Тим що 2а має три направленості, а 1 - одну? Ось і уся різниця :)

Я маю наувазі старий NT1, самого першого випуску. А для "направленостей" у мене є інший мікрофон.

ну так похваліться записами, а не наявністю :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти