Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Колонки MAG MS215-2
Колонки MAG MS215-2

Хто що може щось сказати проці колонки.Потрібно до кінця квітня купити колонки і не знаю які краще взяти.Може хтось порадить щось інше.(приблизно за таку саму суму)

Якби ви ще написали ціль вікористання, та бюджет.

Якщо нові, я б вам рекомендував брати MAG MD554

- корпус з фанери

- 2-х дюймовий драйвер

- кращі фільтра

- захисна схема на драйвер

Звучання краще ніж в MS-серії

П.С. Якщо надумаєте нові брати, пишіть в приват, дам декілька порад по придбанню.

Маги це хлам.За такі гроші можу запроронувати електровойс  .Дивись в приват.

MIKOLA63 DEMENTSEVICH , всі продавці Електровойсу  включно з вами на всіх форумах кричат що МАГ - це хлам. Тому що вам потрібно продавати свої бренди.

А на справді МАГ - це хороша акустика, яка свою ціну відробляє повністю, а по надійності дасть фору любому виробнику.

 

 

 

 

всі продавці Електровойсу включно з вами на всіх форумах кричат що МАГ - це хлам. Тому що вам потрібно продавати свої бренди.

А на справді МАГ - це хороша акустика, яка свою ціну відробляє повністю, а по надійності дасть фору любому виробнику.

Саме так!

Те що виготовляється в україні зовсім не означає що це хлам, 

 

Питання не в бренді, а класі. І в EV і в  JBL і в інших є акустика хороша, а є для "шкільної лінійки".

Наприклад   запитання для "експертів" :

Чому ця АС 15-ка більшої потужності і з ширшим частотним діапазоном коштує  в 2,3 рази дешевше

http://jcs.com.ua/zvukovoe-oborudovanie/akusticheskie-sistemy/passivnye-akusticheskie-sistemy/akusticheskaya-sistema-0

ніж ця 12-ка , меншої потужності ?

http://musicalka.com.ua/Akusticheskaja-sistema%20electrovoice-xi1122a85f-p-548675.html?osCsid=2l6c91rt5lvh9l6lv3jdegq610

Дякую, що відгукнулись на моє питання.

Якби ви ще написали ціль вікористання, та бюджет.

Колонки потрібні для гри на дворі.Для напів живої гри(клавіша,сакасафон,труба,скрипка).Ну і щоб нормально було чути вокал.Бюджет 7-8 тис.

Щось мовчать "експерти"!  Сергій Кушнір, де ви7

Чому ця АС 15-ка більшої потужності і з ширшим частотним діапазоном коштує  в 2,3 рази дешевше

- повністю не адекватне запитання

Андрій Шевчук, я коли працюю на вулиці, в більшості випадків ставлю топи mag554 з субами mag sub80. Розділені на 2-ві полоси. Звучить досить достойно.

І вам би рекомендував спочатку купити топи, а з часом докупити суби.

 

А всім любителям EV скажу, що кожна акустика має свої цілі використання.

- EV я б не ставив десь на сільських весіллях

- ремонт динаміків EV є значно дорожчим ніж тих же магів

P.S. Хоч і маю в своєму парку обладнання EV ZX5, але в більшості для робіт використовую MAG

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти