Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)
Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)

Настільки я знаю, програми це для пост обробок. А в реальному часі обробляють такі плагіни як Guitar rig, чи інші подібні до цієї. Але я можу і помилятися, тому що не працював в реальному часі. Ну принаймні я знаю що коли ставив ефект на вхідний канал в віртуальному мікшері, то ефект відчувається вже після записаного матеріалу а не в реальному часі.

звук щоб відповідав світовим стандартам

А що таке  "світові стандарти" звуку барабанів? Хлопці !  Вас обдурили, такого неіснує!

Якщо ці барабани у вас ще і незвучать, то навряд чи поможе якась карта! Може барабани настроїти? Барабанщика змінити?

У "світових стандартах" для барабанів використовують гейти,як правило і компресори - часто. Причому я ще не чув, щоб при живому використанні хтось користувався віртуальною

обробкою на  компютері ! Щоб не возити реки з обробкою, беруть цифровий пульт. Чи мета зекономити? При ціні "кухні" 12 кілобаксів і підзвучці 14!!! міків, зекономити на обробці і отримати

звук щоб відповідав світовим стандартам !!! ....... ...розсмішили до сліз.....

 

 Pete все вірно розписав. І додати вже нема що...

Ну на чомусь ж треба економити

Тре просто почекати. Переважно дивні і невмотивовані бажання зникають самі собою...

Не є бажання зекономити...а покращити,от маленький приклад,розкопав в неті спеціально для Вас  http://www.youtube.com/watch?v=YvuCp1lZIBw     у нас в

сі привикли мікшер і  далі в монітори,тут навіть не тема для чого те все,я мав прохання допомогти правльно синхронізувати звукову карту з 64 розрядною операційною системою,а вже для чого те все то  за 1-1,5 роки викладу відео для Вас)

дякую

Андрій, то відповідно ставте питання. Без образи, але при інструменті в 12 штук вже треба мати поняття як його визвучити. А покращити звучання... Рецепт простий - якомога кращий інструмент (він в Вас є), дороге залізо, дорогі, якісні мікрофони (які в Вас невідомо) і добрий звуковий тракт (в вас пульт Ямаха не MG часом?). Ще ніхто нічого кращого не придумав, перегляньте райдери світових виконавців, там все розписано. Для доброго звучання потрібне якісне дороге обладнання і заміна його піратським софтом не проходить. Те що багатоканальні інтерфейси потрібні при записі виступів, якщо нема цифрового мікшера, то зрозуміло. Для доброї якості потрібні дорогі гаджети.  Там на ролику (рекламному, до речі)  "Яблучка", а не Асуси з 7-ю.

На рахунок "покращити звучання", то "Депеші" це роблять не щоб "покращити" звучання, у кожної серйозної групи повинно бути СВОЄ звучання, не "покращене" і не "світових стандартів" є СВОЄ

впізнаване з "трьох нот", звичайно у Депеш Мод дуже впізнаване особливе звучання. Але друге таке ж звучання нікому не цікаве, і зовсім не факт що своє особливе звучання треба

досягати такими ж засобами як вони. Ну а зробити щось якісне і з "мінімальним бюджетом"   то ви звичайно погарячкували

Я вважав що правильно поставив запитання,потрібна звукова карта для правильної роботи з Віндовс 7(64 розрядним),Богдан Нестор практично єдиний надав рекомендації,за що  і вдячний йому!.Так у Європі використовують Мак системи...Ми не хочемо отримати звук  такий як у інших груп,а використати алгоритм оброблення звуку,так як це роблять ті хто йде в ногу з розвитком нових технологій.Ми комп"ютер збираємо по частинах,материнка з чіпсетом z 68 здається,процесор Intel Core i7,оперативка 4*4 Гб,два диски С в рейді,тепер потрібна звукова карта)))Я тільки вчуся.по ходу вивчаю програму,доречі не піратську,Ableton Live(700 дол),визнаю що не є компетентний повністю),тому і звернувся за допомогою,можливо не оперую правильними термінами,що викликає у Вас підсміювання,на жаль,Ви обговорюєте вже на  2 сторінках мої фрази,тези,я стараюся пояснити чого прошу,Ви не розумієте,"мінімальний бюджет",це просто хочеться максимально оптимально підійти до питання,тобто немаємо ми можливості купувати щось із запасом потужності для подальшлго розвитку.Якщо потрібна ліцензійна програма ,ми купили.якщо для Ableton потрібна міді клавіатура,яка виробником вже синхронізована під прграму(AKAI MPK88)-1000дол,ми купили,тобто можливо є більш прктичні клавіатури,але щоб забезпечити мінімальні потреба для доброго результату порекомендували таку річ,от і все.Інструмент звучить чудово через пульт,у нас просто інші цілі,і це зовсім не по темі обговорювати завдання які ми перед собою ставимо.Порекомендуйте багатоканальну  звукову карту для 64розрядної операційної системи,далі ми знаємо чого хочемо добитися за допомогою неї))))Невже якось по іншому треба пояснити)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти