Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)
Допоможіть підібрати багатоканальну звукову карту(мін 8) для Віндоас 7(ASIO)

Андрію, а вашому джазі крім барабанів ще якісь музичні інструменти будуть задіяні? Та і якою акустикою користуєтесь так і не відповіли.

затримка відчутка. Який би не був потужний компютер

А як щодо маків, вони якось надійніше виглядають, тай відео яке топікстатер виклав, працюють ж люди

Я якраз хотів сказати щось подібне, що радив п. В. Матвійчук.

Тут радять Онікс ФВ, на мою думку краще вже взяти Yamaha 01vcm96, він на 500 у.о дорожчий, але функціонально не до порівняння.

Панове, хтось може сказати, яку сумарну затримку на сучасному залізі Yamaha 01 та Mackie Onyx? Хоча б не на завантаженому плагінами проекті?

Панове, хтось може сказати, яку сумарну затримку на сучасному залізі Yamaha 01 та Mackie Onyx? Хоча б не на завантаженому плагінами проекті?

Онікс - від 2 до 5.5 мс.

Допоможіть будь-ласка !!! При встановленні усього оригінального програмного забезпечення на Windows 7 звукової карти Lexicon alfa, підключаючи навушники при відтворюванні треку будь - яким плеєром прослуховується періодичний тріск. Що порадите ???

Ігорко, не заю чи вона совмістима з Сімкою!   Може через то! Бо в мене на ХР успішно працює і Альфа і Лямда! (в кабаку)

На обох ноутах стоїть одна і та ж "сімка ", один грає, а інший тріскоче....

Була і вмне така проблема на 7 з моєю картою. Виявилось просто недогледів і підключив карту в гніздо ЮСб 3.0. пробуйте підключити в гніздо 2.0. Або в інші гнізда. Після цього тріск зник.

http://www.lexiconpro.com/product_downloads/7/software_and_drivers/AlphaDriverInstaller.exe

Ставив це?

Я щиро вдячний за Вашу допомогу.Щойно встановив у котрий вже раз драйвер,(той що виклали посилання) спробував інше USB гніздо, все заграло... Купа радості, але після того я продовжив експеримент, відключивши і знову підключивши карту, тріск поновився і я знову у непорозумілому стані. Одвічна боротьба IT-інновацій з ретроспективними міркуваннями щодо поняття музики... Все одно вдячний за Ваші старання, наразі питання підвішане, очікую нових пропозицій !

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти