Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » з чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми??
з чого краще та зручніше запускати mp3 фонограми??

поділіться як ви запускаєте mp3 мінуси..я запускаю з dvd і не зручно...

Незручно з DVD?Ой біда:-).То це ЦІКАВА ПРИГОДА,чи НЕСТАНДАРТНА СИТУАЦІЯ?!А кроспостити і офтопити,значить,зручно?!

Нащо вам та цифра, переходьте на аналогові девайси!  Позаписуйте мінуса на бобіни і крутіть магнітофоном, раз на DVD не зручно! 

Справді трохи не туди ви "встромили" цю тему. А відповідь з бобінами таки й цікава. Я б радив іще грамофона прикупити, та скретчинг на грамлатівках робити, ото буде круто!!!

Даремно ви так... Людина щиро запитує, а ви - бобіни, вінілові платівки, грамофони......  Бачив одні музиканти "крутили" весілля  з мр3 плеєра. Можливо навіть і з мобільного, але я не сильно придивлявся. Так що носіїв багато.

Дякую пане Анатолію, повернули на грішну землю. З самого початку працював з магнітофонами - пара плюс пульт. Потім почав возити настольний ПК. Трішки незручно в сенсі - багато заліза та шнурів, за монітором людей не видно. Та з компа на той час було дуже зручно - швидкий пошук(років із 10 тому назад). Ноут - з місяць привикав, пробував і тепер раджу - найкращій вибір. Іноді на деяких міропріємствах навіть використовував мобільний - швидко підключив і начальство заткнулося - муза грає. Ну а на відповідальних лише ноут - мобільно, швидко, багатозадачно!

З мп3 плеєра зручно, маленьке , незамітне... З ноута , люди бачать і розуміють, що то фонограма, і їх не переконаєш, навіть, якщо ти в живу граєш...
А плеєр не помічають... З телефона , не радив би, якщо подзвонять до вас під час композиції .. )))

З ноута , люди бачать і розуміють, що то фонограма, і їх не переконаєш, навіть, якщо ти в живу граєш...

Люди вже давно напам'ять вивчили всі фонограми і "палять" тільки так...

З телефона , не радив би, якщо подзвонять до вас під час композиції

У смартах програмно відключається радіомодуль і ніхто нікому не подзвонить...

Люди вже давно напам'ять вивчили всі фонограми і "палять" тільки так... Дядько Хапко.    А по скільки в Всіх  " фанєри" одинакові  то ще й не можуть вгадати, що за музики лабають - чужі, чи свої. Так що Не вір Вухам своїм!!!! 

За себе не непокоюся, працюю з фанерами з самого початку своєї діяльності... А що до телефонів  "раптом подзвонять" - були приколи, але й ті навчився обходити: в оккурат переводимо в режим політ - медіаплеер працює і по одній пісенці чи фонограмці на коротеньке міроприємство можна відбути. Але є зауваження про якість. Тож перевіряйте перед міроприємством - чи може пристрій працювати та чи не вставляє якихось клацань і тп. Я за НОУТ із віндою XP - для мене поки що самий зручний пристрій: пошук в ній - кілька сек. і навіть по частині назви буде знайдена потрібна пісня. Лише не захламлюйте його великою кількістю дрібних файлів - швидкість пошуку різко знижується (при умові якщо не обирати каталог де лежать фонери, а шукати в усьому ноуті). Щодо сімки - поки що НЕ... з пошуком самі труднощі, шукаю як обійти й цю проблему.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти