Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що брати.
Що брати.

буду брати еквалайзер,вибачте що так допитувався,просто місцеві музики радили різне,еквалайзер не схвалювали,тому що зрізає частоти,не дурно є прислв"я

Не трать грошей, не бери нічого. Ну не потрібне воно тобі, бо не знаєш і не хочеш знати, що з тим робити. Спитати поради? Легко! Нарадять будь що за твої гроші, а ти будеш і далі розпитувати і не будеш знати, кого слухати: форум чи "місцевих музик".

Хороша музика звучить при будь яких положеннях ручок на апараті (то не мій вислів, а товариша-звукоінженера). Повикидайте недолугі горбаті фонограми, приведіть до ладу інструменти, якщо граєте наживо, підберіть комфортне звучання, запрограмуйте смачно клавішу, машинку. Змініть репертуар, як крайній вихід. Не шукайте шкварків там, де їх нема. Нема чудодійних приладів, нема чудодійних брендів. Є тільки віра в них. Непереборна...

Правда-матінка!!!

Дядько Хабко діло пишете!!!! Ми через це вже пройшли, спочатку еквалайзер , потім максимайзер.... а тепер жодного :) Хороший апарат хороше звучить без всяких "улутшайзерів"

Дядько Хабко діло пишете!!!! Ми через це вже пройшли, спочатку еквалайзер , потім максимайзер.... а тепер жодного :) Хороший апарат хороше звучить без всяких "улутшайзерів"

Не погджуюсь! Улучшайзерів то тут не потрібно але для весільної роботи еквалайзер потрібен. Бувають такі зали паршиві що гудять гримлять, і все таке. Гіпсокартонні потолки, деревяна обшивка стін, плитка на полу,  дуже погано впливають на роботу апарату в цілому.

Я наприклад в таких залах підрізаю 125 і 400гц зовсім трішки на 3-4дб і апарат звучить в такому залі набагато приємніше. І добавляю 6кц 10кц на 2-3дб, що додає чіткості і прозорості звуку

В мене Динакорд 1000, тож там усе це на борту і для кожного каналу окремо. Дуже хороша річ еквалайзер. Але для тих хто вміє ним користуватись. І хто розуміє що й до чого

 

Хороша музика звучить при будь яких положеннях ручок на апараті (то не мій вислів, а товариша-звукоінженера). Повикидайте недолугі горбаті фонограми, приведіть до ладу інструменти, якщо граєте наживо, підберіть комфортне звучання, запрограмуйте смачно клавішу, машинку. Змініть репертуар, як крайній вихід. Не шукайте шкварків там, де їх нема. Нема чудодійних приладів, нема чудодійних брендів. Є тільки віра в них. Непереборна...

Знову бред сивої кобили від Дядька Хапка. поставте на каналі ручку ВЧ на -10дб на мікрофон, і попробуйте поспівати. Який заклад той звукоінженер закінчив що таку фігню городить? ПТУ ?

Якщо так то прийдеться 70% репертуару повикидати, щоб нормально звучало. Бо в основному все МП3 з 128 кбит 

Змінити репертуар? а може взагалі відказатись від роботи, і зайнятись чимось іншим..

Чудодійних приладів нема, але кожен з них робить свою роботу. І шкварки будуть якщо є руки і голова на плечах

Знову бред сивої кобили від Дядька Хапка. поставте на каналі ручку ВЧ на -10дб на мікрофон, і попробуйте поспівати.

Всім зрозуміло і так, один ти вирішив доколупатись до слів. Гаразд, спеціально для тебе уточнюю: ми не говоримо про навмисне вбивство звуку викручуванням ручок в завідомо нереальні положення. Хоча музика від того не постраждає (якщо ти це не зрозумів з першого разу).

Який заклад той звукоінженер закінчив що таку фігню городить? ПТУ ?

Московський вищий технічний заклад (чесно не пам'ятаю який) і не мав потреби це уточнювати, бо його кваліфікація та рівень знань не дають підстав для сумнівів. Працював концертним звукорежем відомих російських артистів + своя студія. Зараз виїхав за кордон для продовження кар'єри.

Якщо так то прийдеться 70% репертуару повикидати, щоб нормально звучало. Бо в основному все МП3 з 128 кбит 

Ніяк не полишиш все міряти по собі :) Ми це вже обговорювали на форумі...

Змінити репертуар? а може взагалі відказатись від роботи, і зайнятись чимось іншим..

Як на мене - найефективніший спосіб. Це теж вже обговорювалось на форумі - не будем повторюватись...

Чудодійних приладів нема, але кожен з них робить свою роботу.

Відсутність приладу є меншим злом, аніж його некваліфіковане використання...

Гаразд, спеціально для тебе уточнюю: ми не говоримо про навмисне вбивство звуку викручуванням ручок в завідомо нереальні положення. Хоча музика від того не постраждає (якщо ти це не зрозумів з першого разу).

Але ви саме так і вказали. Що ручки на апараті нічого не значать

Та музика то не постраждає. Страждатиме той музикант який сміватиме в такий апарат, де ручки будуть в нього як попало стояти

Відсутність приладу є меншим злом, аніж його некваліфіковане використання...

Авжеж. Згоден. 

А як на мене то кожен з вас має рацію. Чим менше приладів - тим менше вони вставляють власних шумів, а в деяких випадках спотворень. Необхідно визначитись, що дійсно Вам необхідно, те й залишити. Що до іншіх приладів - лише спробувати - існує вирогідність, що їх робота Вам не сподобається.

Я користую еквалайзер в залежності від того, які акустичні системи підключаю, щоб не змінювався кардинально звук. І як вияснилось, зі старими АС він дуже потрібен, а з новими - можливо обійтись.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти