Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що брати.
Що брати.

Панове музтканти! Порадьте,що краще брати еквалайзер чи максимайзер.Маю

таку апаратуру: Саби  2 по 1.5 кВат , середину 2 по 700 Ват ,2 підсилювачі Starsaundu,пульт Soundkraft EFX 8,

компресор,кросовер,ревер. Дякую.

 

 

Який у вас бюджет?

Це різні прилади для різних завдань (питання з розряду що брати трубу чи бас-гітару?)

Але однозначно без еквалайзера не обійтись. А для чого максимайзер? Ви ж з готовими фонограмами будете працювати?

Бюджет 400$.Весілля переважно у залах. Що мені брати.Дякую.

Візьміть 1/3 октавний еквалайзер з довгими фейдерами, не пожалкуєте.

Однозначно еквалайзер. Різні зали, різна акустика. Мусиш прибирати зайві частоти.

Пане Романе,та пане Пете Федишин! Якої моделі мені брати еквалайзер на цю суму.І поясніть мені будь-ласка,чому не підходить максимайзер,чи

 ексайтер. Щиро дякую Вам за відписку.  

В першу чергу слід розуміти навіщо Вам цей прилад. Максимайзери використовують , щоб підняти рівень сигналу, в основному при мастерингу його використовують, вони відносяться до динамічної обробки. Ексайтер - це психоакустична обробка, він додає певні гармоніки та обертони на певні смуги частот. Щоб відчути ефект потрібне дуже якісне звучання в дуже хорошому (акустично) приміщенні. Не розумію навіщо ці прилади в роботі весільного музиканта?

Еквалайзером можна виправити недоліки акустики приміщення, а це потрібно завжди.

Щиро вдячний,за датальне роз"яснення,буду брати еквалайзер,вибачте що так допитувався,просто місцеві музики радили різне,еквалайзер не схвалювали,тому що зрізає частоти,не дурно є прислв"я "вір,але перевір".

Частоти зрізає???А ЩО ще вимагається від еквалайзера?А не схвалювали,я думаю,не тому що "частоти ріже",а по причині власної туговухості і криворукості.Такі наріжуть...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти