Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Програвач вінілових пластинок
Програвач вінілових пластинок

Доброго дня! Потрібен програвач платівок, для студійної роботи, який буде підключатись в режимі стере в багатоканальну звукову карту. Чи реально купити щось якісне в районі 250$.

Я взагалі в цьому питанні погано розбираюсь, і знаю що є перелік нюансів, в виборі програвача.

Програватись будуть переважно старіші платівки 80-90их років.

Є люди які працюють, або розбираються в таких питаннях. Не могли б ви назвати конкретні моделі які більш менш підходять. Читав що найкраще це є Техінікс, але ціни на них стартують від 500грн. Чи є велика різниця в звуці між новими девайсами, та старими? Також яка різниця між діджейськими програвачами та домашніми?

Дякую!

, не гадав, що хтось згадає про них. Серед нових мало що знаю, та звернути увагу слід на тип та якість головки, її стан; тонарм - його робота, стан, можливість регулювання, легкість ходи (бувають на підшибниках); встановлення, та регулювання швидкості, рівномірності обертання, рокот, шуми які потрапляють в підсилювач; сам підсилювач - коректор, ну а підсилювач потужності для запису-обробки Вам вряд чи потрібен. Для електромагнітних головок потрібний гарний підсилювач - коректор. Саме на таких головках би радив і спинитись, а не на п"єзо.

Я користую самий лише програвач -  UNITRA FONIKA із моїм коректором.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти