Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Behringer PMX5000
Behringer PMX5000

Серий,не гони)))))Китайський динакорд набагато круче)))))Ніж Тайванський Біг...Ну і що..говори мені,шо хочеш..я свою думку щодо цього девайсу не зміню)))

Мене одне цікавить..як можна не слухаючи апарат та не тестуючи його робити якісь висновики???

Ну,да хіба що,кол Серий екстрасенс)

Ні ти що! Тайванський біг краще полюбому. Куди там динакорду. 

Ти знаєш скільки я апаратури протестував за 7 років роботи музикантом. Ти не повіриш.

Ти не повіриш.

А тут ніхто не вірить

Серий з мультика)))

Хлопці несваріться!!! Почитавши  цю тему  мені стало смішно.А саме з то го що, як послухаеш половину усіх писак на форумі так начебто увсі вони їздять на МАЙБАХАХ,відпочивають на Гаваях і працюють на Єлектровойсах і Дінакордах.А пройдеся під час роботи по кабаках так більша половина з них бринчять на Беренджерах , МАГАХ і Соундкігах. (Хоть самі себе не обмянюйте) ми тут усі з одної тарілки їмо і всї знаемо як зараз заробляются ці копійки щоб купити Тїж самі Єлектовойси!!! Я сам начинав із соудкінга . І активний 500ватній пульт ямаху мав в користівані всі вини по своему гарні і чудові!!! Але поки непридбав Берінджер РМР-4000  (працюю на ньюму 2 роки) іі...заспокоівся з вибором на даний час. Дуже непоганий аппарат.Він является старшим братом РМР-5000 але мае певні відмінності. Голвні- це потужність 2 по 800 Ват.ВАга  всього 10кг. А головне все що потрібно для роботи лежить під(рукою)Тут і 16 входів,І походного формату набори єффектів І виходи для монітора(активного) і вихід для додаткових підсилювачів та проча робоча-житева начинка з єффектів.В приміщені навантажую його на топи Беренджер VP1520 плюс Саби БеренджерVР1800, І повірте для колектива( гуляк на весіл)і в кількості 150 чоловік хватае з головою.А для вулиці нагружаю його топами Бернджер VР2520 (2дінана по15дюйм+титановий трайвер) і на саби допоміжнй підсилювач 2по 750 ват. І чесно кажучи я працюемо по селах, то в дворі на відстані 10-15 метрів аж (кальсони )трусяця..А більше і не треба.Хто зараз з кліентів платить два тарифи за те що у вас аппаратура коштуе не 5штук баксів а пядесят!!! Да ніхто!!!Моя думка така Беренджер уже переріс свій перехідний вік і став уже тим продуктом за який можно платить гороші.

P.S.--Усім Вам доброго парнасу, та тверезих кліентів!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти