Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Behringer PMX5000
Behringer PMX5000

Behringer PMX5000 - http://dostavka.dostavka.net.ua/behringerpmx5000-p-1006009.html - Ваші думки, враження, відгуки про роботу... Цікавлять дописи в першу чергу тих. хто працює, працював чи збирається працювати з даним девайсом... Відгуки типу: КИТАЙ.., ГА...НО.., КУПІТЬ В МЕНЕ...., та тому подібні - КРАЩЕ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ.....

Працюю 3 роки на PMP 1280s.http://showmarket.com.ua/data.php?langId=2&dataId=52&catalogId=53.Заявлена потужність на ватт 200 меньша.Звучить на свої гроші добре.Процесор,якщо рівняти з родичами фірми ямаха,то в беренджера краще чим в ямасі.Але ямаха надійніше.В мене перший рік вилітала два рази одна і та сама стерео пара."Кулібін" який обидва рази ремонтував його порадив замінити всі конденсатори,замінили,поставили всі танталові,зараз вже 2,5 роки після заміни кондьорів жодних проблем.В залі працювати вистачає з головою ,на дворі ставим ще два саба і окремий підсилювач.

Недавно був такий в нас в ремонті. Блок живлення не витримав перегрузки і вигорів транзистор і мікросхема яка керує ним.

По потужності там повна лажа. Ват по 220 в канал в піках. Співати в нього важко. Звук ватний не качовий і грязноватий.

Якщо вже зайшла мова за ямаху то краще доскладати грошенят і купити активний EMX 5014 або 5016, то вже дійсно добрий і чесний апарат.

Приходилось навіть багато раз працювати на такому

Дуже сподобалось. І ревер там нормальний, його лише треба відстроїти параметриком глибину ефекта. А в 5016 там взагалі 2 штуки що є дуже зручно

sergejkushnir - це ви про PMP 1280s пишете... А мене цікавить думки щодо PMX-5000...

1.В нього потужність без спротворень - 380Ват на канал при 4Омах - я на приладі заміряв... 

2Про грязнуватий звук - можу посперечатись шляхом доказів - приїдьте і почуєте. Можливо, це залежить і від акустики - но скоріш за все - від ВУХ режисера!!! А для КАЧОВОСТІ однозначно треба КАЧОВУ акустику!!!

3.Щоб було легко співати - візьміть НОРМАЛЬНИЙ! мікрофон! Бо переважно вважають, що чим дорожче - тим краще, але не завжди НАЙдорожче вам підходить...

 

sergejkushnir - А щоб витримував блок живлення - купіть СТАБІЛІЗАТОР!!!

Мікрофон в мене нормальний, і акустика теж.

Блок живлення горить через малий запас його потужності. Що проявляється навіть без приладів.

Трішки дав гучності і кліп лімітери вже світяться.

Співати в нього важко тому що потужності не хватає. Він захльобується,

І не зовсім якісну мікшерну секцію. Звук вата!

Це мої враження про цей мікшер. Кому вистачає такого рівня будь ласка, ніхто не заперечує

Сергій Ви пишете про PMX-5000... ????

Сергій Ви пишете про PMX-5000... ????

Саме про нього!

Процесор,якщо рівняти з родичами фірми ямаха,то в беренджера краще чим в ямасі

В якій ямасі? Якщо ви про старі моделі де тільки 3 ревера переключаються, 3 кнопочками то може бути

Послухайте ревер на ЕМХ 5014 та 5016, а особливо в роботі. 

Сергію,а де купити активний мішер МАГ ??Можна координати?

Сергію,а де купити активний мішер МАГ ??Можна координати?

Коли підростеш трохи, станеш розбиратись в апаратурі тоді скажу, а поки що тобі й БІГа хватить з головою для твоїх забавок

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти