Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вокодер, гармонайзер чи інше ?
Вокодер, гармонайзер чи інше ?

Ролік, супер гармонайзер це наприклад TC M-6000, чи Eventide H 8000 FW . Те що я почув на рекламному ролику мене зовсім не вразило. (Я не про спів Андрія Нечипора, там якраз повний порядок). Таке враження що пісні спеціально підібрані. Нема банальних швидких пісень, а точніше польок. Бо маю передчуття, що тісюк там "попливе", як корова на льоді.  Там і так йдуть під'їзди, бо прецизійно зінтонувати дуже важко. Хто писався в студії, знає про що я веду мову. Без погрішностей співати дуже і дуже важко. Цей тісюк ніби лише чатує і чекає коли буде неточніть інтонування, бо ці моменти якраз і збільшуються як під збільшеним шклом. Звук теж неприродній, електронний. (Хоча яку якість можна хотіти за відносно невелику ціну).  Штучне багатоголосся в лайві приїдливе і не прижилося. Так, побавляться люди цим ефектом і все. Але виробники все пхають і пхають, бо мусять заробляти гроші. Я вже колись казав: чому ніхто з власників вищих моделей PSR-ок не використовує в роботі вбудовані гармонайзери?  Крім того наявність монітора обов'язкова, бо буде капут. Спів з цією цацкою буде дуже стомлювати і співак весь час буде зосереджено слідкувати щоб не сфальшувати. Ніякого вільного невимушеного співу, а робота людини-робота. Результат і приблизно не буде схожий наприклад на:   http://www.youtube.com/watch?v=7ipuFJv8HcY   Звісно це моя особиста суб'єктивна думка яка не претендує на істину. Коли комусь вже дуже хочеться всі гроші заробити самотужки (one man-orchestra/choir), то прошу дуже. Ми живемо в вільній державі.

Шановний Ігор Гарвас, я б з превеликим задоволенням продемонстрував Вам роботу даного приладу, але не маю змоги якісно записати мр3. колись пробував буком програмою аімп, але бітрейд скаче, під час співу чомусь зникають низи, і взагалі звук плаваючий. От якби Ви підказали як це краще зробити, я б залюбки записав свій спів з приладом T.C. VoiceLive Play, і надіслав би куди скажете для демонстрації.

Я можливо скажу трошки в оффтоп, але на мою думку, за такі гроші можна би було записати на студії бек вокали. І буде так як ви хочете, і не буде цього присмаку робота, які роблять виробники, та й по гармонії можна розписати набагато цікавіше ніж робить це девайс. А, ще краще знайти бек вокаліста, але розуміючи сьогоднішню платоспроможність замовників, це не завжди доречно.

І з кожною новинкою потрібно знову і знову звертатись в студію. Ні... Краще раз заплатити і використовувати коли заманеться. Да, є відчуття електронного голосу, але після другого столу слухачам, майже всім, аж по барабану - чи то електронний голос, чи живий, головне щоб звучала гарна танцювальна музика і музикант добре пропотів. І що?, платити студії чи платити 30% помічникові?, то краще раз заплатити і не підлаштовуватись під студію або вокаліста. Так-так - вокаліста, бо бувають моменти коли йому високо, або низько а то і взагалі потрібно займатись, проводити репетиції, а це все час та, знову таки, гроші. Я нікому не нав"язую гармонайзери, але в деякій мірі вони полегшують роботу музиканта який працює в живу, а не, як деякі, під плюси тихесенько підмугикуючи. А народ потім каже: "Оце музикант, всіма голосами співає, от молодець". То хай краще я буду співати своїм голосом і з електронним помічником, ніж "співати всіма голосами".

Ну загалом,все це діло відносне.
Як думати шо людям після 2-го столу нічо не треба, то можна викинути половину апаратури, і працювати з ноутом і колонками з магазину ТЕхніка з Європи:) Тай не одноразово наголошували на формі, шо люди не підходять і говорять -"Зарай те то....і те то..." а кажуть - "Включи те то.. і те то...." Хіба в цьомму винні не самі музиканти?!

І з кожною новинкою потрібно знову і знову звертатись в студію. Ні... Краще раз заплатити і використовувати коли заманеться.

Є вихід номер 2. Якщо ця штука коштує 2700. То за 200$ взяти достойну звукову карту, і за 150$ конденсаторний мікрофон, чи навть в той же sm58 писати самому бек вокали на дому.

То хай краще я буду співати своїм голосом і з електронним помічником, ніж "співати всіма голосами".

Не хочу нікого ображати, але на мою думку вибирати з гіршого краще - це неправильно.
Музика завжди було дороге і кропітливе задоволення. Тому якщо хочете віддачу, треба і гарно вкладати.
Я нікому нічого не навязую, просто пропагую якісний продукт.
А то останнім часом люди вибирають синтезатори за наявністю  в них сенсорного дисплея а не нормального звуку.
Я теж до не давна довго і нудно шукав звуки в синтюках чи софтині, які відтворювали би живий інструмент. А потім зрозумів навіщо мені пародію, як можна якісно записувати дійсно живі інструменти. Та й сприйняття музики зовсім міняється.
Хоча, кожному своює.

Так і вкладаю. Просто Вам обладнання потрібне для студії, а мені для живих виступів. Згоден з Вами що-до звуковухи та мікрофона, та буває так, що в різних обстановках одну і ту ж пісню виконуєш по різному, а прописаний бек-вокал не дає змоги імпровізувати. Слід врахувати що деякі музиканти, в тому числі і я, ще й досі користуються на халтурах клавішами та живою лабою, то про який писаний бек-вокал може йти річ?

....Слід врахувати що деякі музиканти, в тому числі і я, ще й досі користуються на халтурах клавішами та живою лабою, то про який писаний бек-вокал може йти річ?

Отож бо - !!!

А, ну якщо розглядати живу гру, то тоді питання відпали.

Ну так... Сучасне "живе виконання" - людина-оркестр-людина-ансамбль.

І ще на додачу до Сучасне "живе виконання" - людина-оркестр-людина-ансамбль. всебічно розвинена особистість Ігор Гарвас. 

Та зрозумійте Ви, врешті-решт, що ніхто нікому нічого не нав"язує. А Вас, на який форум не заглянь, яке б питання не розглядалось, кругом повно...

Людина запитала що то за таке "чудо вражої техніки". Я відповів на це питання, та ще й вказав прилад і модель з яким працюю та маю у власності, а заставляти когось щось купувати - це не моє. Я НЕ БАРИГА а простий сільський лабух.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти