Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вокодер, гармонайзер чи інше ?
Вокодер, гармонайзер чи інше ?

Привіт хлопці !!! На даному ролику у магазині ВІВО співаю у дешевий мікрофон за 150 гр. звичайний не дорогий пульт Behringer колонки СКВ і писано на звичайну камеру без ніяких підключень у пульт щи ще щось .Чесно сказати працював вечір на ньому у кабаку сподобалось ,нормальний ревер якийсь там компресор але річ не в тому як що одна людина у ресторані працює  річ добра помічна .

Іван Федорівський, для мене цей тісюк, це гроші на вітер. І це моя суб'єктивна думка, яка має право на існування. Чому, я пояснив вище. Якщо Вас влаштовує те що є наявне в цьому приладі, то я радий за Вас. Кожному своє. Хтось отримує задоволення наближене до оргазму від гри під автоакомпонемент - то й прекрасно! Мене від цього нудить. Комусь подобається "співати" дуетом через T.C. VoiceLive Play - чудово! Всі ми різні і давайте сприймати одне одного в цій площині. Що ж до демо, то було б бажання. Наш колега Андрій Нечипор перерахував які технічні пристрої були задіяні. P.S. Щодо "кругом повно", то це моя справа і Вас ніяким боком не стосується. Хочете про особисте, то велкам в приват.

Мене також не вразив гармонайзер занадто штучно воно звучить. А якщо думати що після другого столу людям по барабану  то навіщо його купувати, можна співати і без нього.  Забагато вже тої штучної музики коли самограй за нас дограє, бек вокал доспівує. Скоро будемо всі діджеями

Панове, таке запитання: на рахунок гармонайзера, я також підтримую Ігора Гарваса - то зайва трата грошиків, я вважаю, що через присутність такого пристрою платити більше не будуть. А от хто що може сказати про KORG R3 - вокодер з синтом? Цікавить для запису, а також для лайв-роботи в клубі... Та і взагалі, в неті багато протиріч написано - одні пишуть, що лажа, інші, що цукерка. Не зрозуміло... Слухав демо - є тільки демо виробників, ніхто не викладе демо реальне, як користувач...

Недорогий АМ синтюк. Не чув його, але початкуючі музиканти на форумах хвалили. Для електрухи піде, думаю. Вокодер потрібно розглядати як спецефект, а не "підскулювач терцаком" і тоді буде все гут.

Так для терцака я його і не розглядаю, а виключно як проц ефектів для вокалу, а також для підлабки для основної теми

Шановний пан Гарвас, у реченні Комусь подобається "співати" дуетом через T.C. VoiceLive Play - чудово! Ви допустили помилку. В лапки потрібно було брати слово Дуетом а не Співати. Адже мені Ваші вокальні дані, так як і Вам мої, невідомі. Тому надалі слідкуйте за своїми словами. А от що-до "підскулювати" то Юліанович в деякій мірі правий. Дійсно звучить трохи електронно. Як гармонайзер я його використовую лише в деяких композиціях, а ще пробую в якості звукової карти, а в основному як вокальний процесор. Як звуковуха він вроді не поганий, але у мене, поки що, нема нормального рекордера (мала швидкість інтернету). А що-до реверів то дійсно чудовий прилад, як на мою думку.

Як подумав, так і написав. Не подобається хід моїх думок, то соррі. Нікого не збирався ображати. Я не прихильник універсальних рішень в техніці. Це завжди компроміс. 

Юрій, є дешевша версія Корга:  http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/synth/korgmicrokorg.php Можна і її розглянути.

Є і дорожча: http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/module/korgradias.php

Як подумав, так і написав. Не подобається хід моїх думок, то соррі. Нікого не збирався ображати. Я не прихильник універсальних рішень в техніці. Це завжди компроміс. 

Юрій, є дешевша версія Корга:  http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/synth/korgmicrokorg.php Можна і її розглянути.

Є і дорожча: http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/module/korgradias.php

На мікрокорг дивився, але мене добивають маленькі клавіші)))) Пальцем 2 відразу тисну))) А от радіас класний апарат - впринципі підходить, але 750 баксів на іБей (в нас 1000-1100) трошки кусається... Наразі пане Ігор, дякую за поради та підказки, буду думати... вибирати...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти