Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Жіночі "запальні" пісні (репертуар)!
Жіночі "запальні" пісні (репертуар)!

Seroha,  Ух,  ну це ж треба... Як тебе цепануло... Образився... На що? На те що отримав відповідь на поставлене тобою ж запитання? Ти ж сам поставив таке  (інші на моєму місці сказали б тупе) запитання, ну і отримав на нього зважену і розширену відповідь. :-)))))) Мені здається, що точно так тобі відповів би майже кожен поважаючий себе лабух, котрий сам працює над своїм репертуаром для того щоб заробити копійку. А якщо моя відповідь тебе так зачепила, значить є правда в тому, про що я так толерантно намагався тобі сказати у своєму пості... :-))))

 

...ZZ2000 , іноді краще жувати, ніж писати. Тебе потрібно зразу в бан, щоб перествав мудрувати!...

Іноді краще перш подумати, ніж починати писати...

 

...Я правильно написати в українській мові фразу...

Хм.. Ну думаю ж не узбек ніби писав, да? А читається як прикольно...

 

...На сьогодні в репертуарі дівчини є пісні Федишин, Бичинської, Ротару і ще пару пісень...

Спеціально скопіював написане особисто тобою речення з прізвищами. Може там дійсно написано правильно? :)))  Хто зна, мо вона заміж вийшла і прізвище змінила... :-)))))

До речі, щось не помічаю щоб дівчата-вокалістки рєзко кинулись ділитись своїм напрацьованим "репетом", навіть здогадуюсь чому так.... :-)))

Ну і звичайно, як ти й просив - Без образ!

ZZ2000  , все ж таки купи собі буквар! Можливо з тебе ще будуть люди. Помилки я не припустився - вивчайте мову!

Дядько Хапко , - "українській" - таке слово в укр.мові є , щоб ти знав! А от слова "припустився" не має! Краще мовчи! Без образ...

Темна нічка вас накрила, без образ!

Дядько Хапко , - "українській" - таке слово в укр.мові є , щоб ти знав!

Слово "українській" є, є також зворот "в українській мові", а от "написати в українській мові" - то ти сам придумав, якщо говорити толерантно. Більшість вживає "написати українською"...

 

А от слова "припустився" не має! Краще мовчи!

 

1.

ПРИПУСКАТИСЯ , ДОПУСКАТИ , ПРИПУСКАТИ
Дієслова припускатися, допускати в синонімічному значенні найчастіше сполучаються з іменниками помилка, огріх, неточність, поспішність, перекручення. При слові припускатися іменники мають форму родового відмінка: “Тепер він ясно бачить, що припустився тяжкої помилки (Олекса Гуреїв). Також припускатися поспішності, припускатися перекручень.

http://slovopedia.org.ua/30/53407/26298.html

 

2. http://sum.in.ua/p/7/719/1

3. "Немає" у даному контексті пишеться разом:

http://ukrainskamova.narod.ru/Links/Morphology/143.HTM

4. Перед комою пробіл не ставиться, але ставиться після крапки:

Дядько Хапко_, - "українській" - таке слово в укр._мові є_,

То ж кому краще купити словник? Без образ...

Seroha такої співчки як Бичинська на українській естраді нема.Є Бучинська.Ти в першому пості написав "Бичинська",і  доказуєш що ти помилки не допускав.

 

Seroha, твоя впертість та зарозумілість аж пре і всіх дивує, та надіюсь з роками цей шалений "юнацький максималізм" у тебе пройде і ти станеш все розуміти та трішки інакше дивитися на речі. Ну тобі ж люди з самого початку підсказали  - перечитати те що ти написав у першому своєму пості і на що звернути увагу, а ти все марно сперечаєшся і виглядає то дуже кумедно. Дядько Хапко вже тобі вже навіть "популярно" :))) пояснив, а тобі все дощ іде...

Юрій Цьосенко, як бачите звичайна людська впертість деколи таки дуже навіть заважає і ставить дописувача в досить кумедне становище...

Дядько Хапко , про таких як ти в народі кажуть: "Чув, що дзвін, та не знаю де він".

Я думав ти все з першого разу зрозумієш, але бачу не зможеш...Для особливо обдарованих пояснюю!

Ти мав сказати так: "Він посмів вказати тобі на твою помилку, яку ти дійсно припустив"

Можеш просто скопіювати своє речення у ворд і твоє слово зразу підкреслить, як не вірне!

Про таку помилку, як знак запитання в даному реченні я просто мовчу!

"Учітесь, думайте, читайте"  - Т.Шевченко

 

Сергію! Твоя активність в даному топіку починає працювати проти тебе. Чим далі - тим твоє становище виглядає кумедним.

Ти починаєш виправляти людей, роблячи при цьому нову купу помилок, які ми зараз показово проаналізуємо. Також ти починаєш говорити якісь загадкові речі, які зрозумілі тільки тобі і більше нікому, а також наводити недолугі порівняння.

Отож, починаємо...

Дядько Хапко , про таких як ти в народі кажуть: "Чув, що дзвін, та не знаю де він".

Я думав ти все з першого разу зрозумієш, але бачу не зможеш...

Якби я з першого разу розумів всякі дурниці, я би переміг на всіх битвах екстрасенсів або був би тим, хто ті дурниці плодить... Решта прокоментовано вище....

 

Для особливо обдарованих пояснюю! Ти мав сказати так: "Він посмів вказати тобі на твою помилку, яку ти дійсно припустив"

Я сказав саме так, як я хотів. Без помилок і по суті.

Можеш просто скопіювати своє речення у ворд і твоє слово зразу підкреслить, як не вірне!

Приємно, що знаєш хоч якісь контрольні засоби :) Але для початку активуй українську мову у перевірці правопису (за промовчанням встановлена російська) і онови словник.

Ну і ось мої результати:

 

А тепер аналогічно прошу надати скріншоти Ворда, який підкреслив моє речення...

Тепер аналіз помилок:

Дядько Хапко , про таких як ти в народі кажуть: "Чув, що дзвін, та не знаю де він".

Перед комою зайвий пробіл.

 

.... про таких, як ти, .....

порівняльний зворот у даному контесті виділяється комами.

 

Чув, що дзвін, та не знаю де він

Приказка про дзвін насправді виглядає так: "Чув дзвін, та не знаю звідки він" або так: "Чув дзвін, та не знаю, де він". Твій варіант  - кострубатенький. Дійсно, чув дзвін...

 

Я думав ти все з першого разу зрозумієш, але бачу не зможеш...

  Правильно так: "Я думав, ти все з першого разу зрозумієш, але бачу, не зможеш... ". 2 пропущені коми і пропущений пробіл після трикрапки.

 

Для особливо обдарованих пояснюю!

Це речення повинно закінчуватись двокрапкою.

 

і твоє слово зразу підкреслить, як не вірне!

"Невірне" пишемо разом. Щодо коми перед "як" - сумніваюсь сам, бо там доволі складна ситуація :)

 

Про таку помилку, як знак запитання в даному реченні я просто мовчу!

Де саме пропущений знак запитання?

 

Дай вгадаю, то напевно в твому селі так кажуть: "Ти помилки припустився?"

А яке відношення має моє село до теми топіка взагалі і до твоєї неграмотності зокрема?

А говорять по-різному: літературною мовою, західноукраїнським діалектом, суржиком. Як і в будь-якому іншому селі. І місті теж...

Ти диви, впертий таки наш Seroha. Та мені здається, що він, зі своєю впертістю, вже й забув суть самої теми яку сам і почав. Або це такий хід - огризатися щоразу, хоч і мимо каси, аби темка висіла на першому місці в списку, щоб одразу кидалася в очі і тоді її вже точно прочитає багато люду. (як варіант апа). 

До речі, усі вже встигли замітити, що репертуарчик підкидається якось "не особо". Да? Мабуть народ не може зрозуміти топікстартера (так думаю).

Цікаво що ми ще почуємо у "запальних піснях" Serohi... :))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти