Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Жіночі "запальні" пісні (репертуар)!
Жіночі "запальні" пісні (репертуар)!

Колеги допоможіть.

Потрібно скласти репертуар на весілля починаючій вокалістці!

На сьогодні в репертуарі дівчини є пісні Федишин, Бучинської, Ротару і ще пару пісень...

Але всі ці пісні є концертними, а не "запальними".

Поділіться будь-ласка репертуаром, який ви використовуєте на весіллях!

Надіюсь на допомогу чарівних вокалісток!

дякую!

Якщо Ви не відмовляєтесь від допомоги звичайного, а не "чарівного" вокаліста, то рекомендую взяти пісні Ірини Книжни "Баяніст" і т.д.

Василь дякую, але щось не видно чарівних вокалісток!

Так твоя починаюча вокалістка не з того починає свою карьєру у весільно-кафешній сфері. По-перше коли людині подобається співати вона сама собі відчуває, що взяти в репертуар.  По-друге, невже вона така стара, що не знає які саме "запальні", як ти називаєш, пісні на сьогодні подобаються для більшості дівчат. По-третє, яка ж вона тоді вокалістка, коли немає репертуару. Думаю, що для будь-кого на сьогодні питання нормального репертуару перш за все заключається в  наявності хорошого власного смаку та особистих вокальних даних: ну не можна ж людині брати відомі забойні хіти собі в репертуар, тільки тому що вони мега-популярні і не зважати на власні вокальні дані з якими до виконання такого матеріалу взагалі братися протипоказано. А взагалі-то твоя вокалістка сама повинна собі підбирати матеріал, благо інтернет на сьогодні дуже в поміч, матеріалу тепер море, аби мав сили та можливості його пеерспівати, хоча хороший репертуар не той що включає в себе 2-3 тисячі пісень :))), а той що підібраний як кажуть "під себе" та зі смаком що особливо, а тому добиранням пісень вона повинна займатися сама, а не хтось їй то має робити, тоді і виконувати їх їй буде набагато приємніше, повірте мені, люди котрі слухають співака то різницю  коли йому самому приємно ту пісню співати, відчувають одразу, ну та й зароблені у такий спосіб тих пару паперів, теж принесуть набагато більше задоволення....

До речі прізвище названої тобою співачки правильно звучить як Бучинська :))

Написав би одразу "Підкажіть, на яких піснях можна "підняти" нормальну касу. Хочу заробляти одразу, часу вчитись і підбирати реперуар нема"...

Якщо людина не посікає на яких піснях знімається каса і не хоче собі для того сама підбити репертуар то можливо їй потрібно змінити спосіб заробітку, можливо та дівчинка співає лише через те що це саме потрібно найбільше цьому хлопчині, а не їй особисто...

ZZ2000  , іноді краще жувати, ніж писати. Тебе потрібно зразу в бан, щоб перествав мудрувати!

Я правильно написати в українській мові фразу: "Пісні Бучинської" чи "Пісні Бучинська"? Як бачиш ти хотів помудрувати, але вийшло, що ти просто тупий! Без образ!

 

Ну тоді або неправильна постановка питання, або чогось не договорюється. На даний момент виглядає саме так...

ну чому на різних форумах спілкуюються нормально, а тут тільки щось напишеш, так зразу 10 прикалістів...Не буде в нас України!

ну чому на різних форумах спілкуюються нормально, а тут тільки щось напишеш, так зразу 10 прикалістів...Не буде в нас України!

Seroha, правильно поставлене запитання - половина відповіді, неправильне - стьоб. Або безжальний і тупий, або такий, що заставить топікстартера подумати і отримати в запитанні відповідь.  Я інколи користуюсь варіантом 2. Крім того, це ще дуже добрий детектор...

 

Я правильно написати в українській мові фразу: "Пісні Бучинської" чи "Пісні Бучинська"? Як бачиш ти хотів помудрувати, але вийшло, що ти просто тупий! Без образ!

 В чому помилка ZZ200? Він посмів вказати тобі на твою помилку, якої ти дійсно припустився? І тут же знову помилка: "... в українській мові ....". Правильно - "українською". Так що теж  - без образ....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти