Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть з мікшером Soundcraft SPIRIT FOLIO 16 2
Допоможіть з мікшером Soundcraft SPIRIT FOLIO 16 2

Шановні Форумчани підкажіть чи можливо таке щоб пульт включений без нічого тобто пульт без ревера тільки з блоком Парк Аудіо VX 700 ... повзунки максимум прослуховоється шип досить великий в колонках. Чи невисохли кондюки в пульті, а може діло в шнурах. І взагалі які враження в Вас про цей мікшер???

oleg1982, ви в своєму запитанні і даєте більшу половину відповіді. Кондюки +  шнури(мабуть довші за 3-5м) та можливо невірно розпаяні + рік випуску пульта все це в сукупності і вилазить на мощі зайвим фоном (шипом, гулом, т.п.). А можливо весь "дрек" від блоку. Ввімкніть тільки підсилювач + колонки без пульта, відкрийте макс. волюму і послухайте... Може пульт тут і не причому... Хоча рік випуску пульта здається свою роль там грає в першу чергу.ІМХО

ZZ2000 дякую Вам за пояснення, я так зрозумів що тільки справа в пульті тому що  пайка всюди (симетрична). Якщо тільки блок _колонки лишнього шипу немає. Чи можна цьому якось зарадити, і на якому рівні мають правельно бути розсташовані вихідні повзунки на пульті маю на увазі по нулях щоб був правельно відкритий пульт, бо коли рівень нищий на пульті за нуль шип пропадає??? 

Звичайно ж майни в 0db, але й рівень PFL не забувайте тримати відповідний. Прозвоніть кабелі на відповідність холодний-гарячий, може там помилка... На крайняк поставте інший пульт для порівняння...

ZZ2000 Можливості поставити інший пульт неиає, але чи правельно я зрозумів ( гарячий-холодний ) це на кінцях кабеля (+=+) а(-=-) і відповідно земля-земля????

Саме так, ви правильно все зрозуміли, всі кабелі мають бути правильно  розпаяні. 

Ось може стане в пригоді карта розпайки (з брошури по спірітах):

 

ZZ2000 Щиро Вам вдячний за Вашу допомогу, карта розпайки все мені прояснила..... шнури в мене були розпаяні невірно, я радий що все вирішилось.))

oleg1982. Приємно, що хоч у чомусь вам допоміг. :))  Що ж тоді бажаю вам отримувати від лаби та від вашої техніки тільки задоволення та позитив. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти