Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підкажіть,де можна якісно і не дорого відремонтувати(зробити профілактику) мікшера,підсилювача?
Підкажіть,де можна якісно і не дорого відремонтувати(зробити профілактику) мікшера,підсилювача?

Панове,маю до Вас прохання.Хто підкаже координати  хорошого майстра ,котрий зробив би профілактику для пульта STUDIOMASTER CLUB-2000 і підсилювача CROWN XLS-402.В пульті здохли 2 фейдера,та й електроліти міняти пора,а в підсилювачі теж електроліти ,ну і каскади перевірити треба.Одна проблема,з якою багато хто зіштовхувався,це власне майстри.Одні понти ганяють,що їм вигідніше склепати підсилювач самим і продати, ніж займатися ремонтом,другі взагалі поняття не мають в апаратурі,треті випаюють дорогі деталі і впаюють фігню ,а ціни луплять катастрофічні.Що поробиш-ринкові відносини.Панове,підкажіть,будь ласка,до кого можна звернутись ,буду дуже вдячний.З повагою.Михайло.

Як на мене вкладення не варті.

Нормально перебрати -роботи тьма, тому за копійки хороший майстер мучитись не буде, та й теперішні комплектуючі довго не протянуть так як якість запчастин  бажає бути кращою.....

Шукати елементну базу з дорогих, якісних запчастин - тьма грошей в старий апарат просто не вартує вкладати.

Шановний пане,це якраз випадок,коли краще відремонтувати старий,перевірений апарат.Наприклад ,я свій Studiomaster не проміняю на жоден сучасний мікшер(порівнював уже).Не охота,просто купувати обладнання,котре є в любій радіомайстерні.Я ЛЮДИНУ шукаю!Невже повимирали?

Ви де проживаєте?

У Львові.

Є один чоловік,збираюся зайти до нього з мікшером.Якщо зробить гарно-дам координати.

Віталій Перевозчиков ремонтує, і можливо і ще раз можливо запитатись пана Василя 2SC

до Генека на патона  066 3933674

Вітаю панове.Щиро вдячний всім,хто відгукнувся.Панове Віталік,та Степан,чи не могли б ви додати детальнішу інформацію.І чи не можна було б при зустрічі з майстром надати посилання(від кого прийшов).Вибачайте,може занадто наглію,але рекомендації,все таки,справа важна.Натомість в любий час запрошую до себе на каву. ресторація"БАЛЬОВА САЛЯ" вул.Японська-7,район Політехніки.тел.0981007383.

Віталій Перевозчиков 095-409-07-95 на Тургенєва - де баня, а можна і до Геника на Патона - телефонуйте одному з них і домовляйтеся - думаю допоможуть.

Офф. В Бальовій Салі - цього літа був на весіллі  - у Вас дуже смачно готують. Музики правда були запрошені - також сподобались

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти