Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Розрахунок розмірів корпусів колонок
Розрахунок розмірів корпусів колонок

rezonar, "...ну і потрібен відповідаючий фільтер..."Ось по ходу втрапило на очі... http://www.12vhifi.nl/filters.html  Думаю тобі можливо згодиться... Та для біампу потрібен зазвичай кросовер, а краще кросовер-лімітер, або процик для АС.

думаю оптимальним буде знайти хорошого спеца який розрахує все як тре ,а самому ,то пальцем в небо.....,доречі хто порадить толкового спеца по акустиці у львові

 

Думаю, використовувати біамп в данному випадко точно не варіант (потрібно додатково купувати ще один підсилювач та кросовер), та і з налаштуванням, я так розумію, виникнуть проблеми.   Я б радив купити готову акустику, яка нормально звучить, а набір "зроби сам" разом з напрацованими ідеями комусь продати/подарувати - вийде дешевше.

Непогоджусь ,якщо вже так склалось що є голови  а грошей на акустику хорошого рівня немає, то краще знайти хорошого майстра, який розрахує акустику,ніж ліпити самому, думаю акустика розрахована майстром з Беймою в середині буде звучати краще ніж середньостатистичний маг чи парк чи якийсь китай...

 

Якщо ви звернетесь до спеціаліста, йому потрібно розрахувати корпус, фільтр, зібрати це все на макеті, послухати у різних умовах (зал, вуличя...), відкорегувати на слух... Зазвичай це займає деякий час і доцільно це робити, коли мова йде про серію  акустичних систем, бо на одній парі час потрачений на розробку якось не дуже окуповується...   Тепер що до Бейми - як на мене, далеко не найкращий вибір по критерію ціна/якість, але кому що подобається.

Ну алеякщо всеж таке воно вже є в наявності....і гаманець не дозволяє розігнатись....то це найкращий варіант

 

gorZH - а який був би ваш варіант ціна \ якість?

IgorZH, якби Бейма була кєпська, то давно б збанкоутувала. Ринкова економіка це передбачає... Вислів "ціна-якість" придумали кляті маркетологи, які тепер керують виробництвом. Ну а споживачі, як папуги, не задумуючись над змістом цього абсурдного словосполучення, повторюють. З року в рік,  на всіх навколомузичних форумах йдуть пошуки "чарівних рецептів" придбання обладнання/інструментів за дешево, а характеристики і властивості щоб були як в дорогих виробів. Чудес не буває. За звук потрібно платити БАГАТО.

Шановний Ігоре Гарвас:

1. Я бачив не мало динаміків у житті і бейму у тому числі, тож можу судити про якість.

2. Щодо співвідношення "ціна/якість", я у цьому терміні не бачу нічого абсурдного.

3."За звук потрібно платити БАГАТО" то ви мабудь про свою пораду використовувати біамп у халтурному комплекті?

якби Бейма була кєпська, то давно б збанкоутувала

Абсолютно сумнівна логіка. А Вольво, що погані машини? І збанкрутували. Чи Опель гірший за китайців? А Nikon, що не вмів фотоапарати робити? А Midas і Klark Teknik від хорошого життя Берінгеру продались?

Таких прикладів безліч, а китайські Джилі хіба кращі за Вольво? А купили шведів. Просто якісна річ не може бути дешевою, в принципі.  Але є одиниці, які готові заплатити за якість, бо можуть її оцінити, і тисячі, які готові купувати хлам, бо він дешевий, а різниці вони не відчувають, або вона для них не критична. Тому заробляють, ті що роблять хлам, бо собівартість-копійки, розробники теж не екстра клас, а продається багато.

то ви мабудь про свою пораду використовувати біамп у халтурному комплекті

Коли фахівець пропонує г.... споживачу, розуміючи, що то г...., то він має досить невисоку думку про споживача. А якщо він вважає, що він пропонує щось добре, то він не фахівець.

Може складно висловився, вибачте

Вислів "ціна-якість" придумали кляті маркетологи

В понятті "ціна-якість" логіка є.  Жигулі за ціною Жигулів - це нормально, не нормально коли Жигулі впарюють за ціною БМВ. І ненормально, коли хочуть на Жигулях так їздити, як на БМВ.

Я це до чого, всі жаліються, що мало платять. А не задумувались, може той продукт, що ви пропонуєте більше і не коштує?

Є закон Ньютона (Закон збереження енергії), з якого випливає:  щоб більше отримати, треба більше вкласти (грошей, часу, праці фізичної чи розумової) і НІКОМУ не вдасться цей закон обійти.

Тому (по темі), щоб нормально звучало, треба хороші динаміки і хороші ящики. Або самому над ними працювати (якщо є час і кваліфікація), або заплатити за чийсь час і кваліфікацію.

Панове музиканти не мрійте про халяву, її не буває.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти