Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Розрахунок розмірів корпусів колонок
Розрахунок розмірів корпусів колонок

Біамп порадив по тій причині, що це гарантованіше кращий вихід. Трисмуговий кросовер (DBX, чи подібний) можна купити до 200$. Підсилювач на ВЧ теж невеликі гроші. А от розробити правильний фільтр до цієї Бейми це вже "коломийка" ще та. Топікстартер мабудь добре думав перед тим як відважитись на придбання недешевого компоненту. Що ж до поняття "халтурний комплект", то це в кожного своє розуміння. Кому щоб помістився в багажнику "Ланоса"; кому щоб найдешевше; кому щоб голосніше; кому щоб якісно підсилював звук.  І ще  запитання: а хтось знає фахівця який має відповідне обладнання, знання, досвід і бажання зробити ці фільтри? І за скільки $$ та часу? А то в топіку постів багато, а конкретики по питанню топікстартера щось не густо. P.S. Як виглядає процес розрахунку та виготовлення фільтрів до АС мені добре відомо не з читання форумів, а з життя. Мав неодноразово можливіть спостерігати за цією процедурою. Та і замовляв собі. Так що ...

Шановний rezonar,

Якщо Ви бажаєте самостійно зібрати акустику, я радив би купувати набір: динаміки + драйвери + фільтри + рупора у одного постачальника, той самий постачальник надасть поради щодо конструкції корпусу, попередньо бажано послухати готову акустичну систему з данними компонентами. 

В такомц випадку Ви бачите, що купуєте і продавець відповідає за результат, звісно якщо Ви виконали його рекомендації.

 

Стосовно варіантів з гарним співвідношенням ціна якість, можна знайти немало варіантів на різний бюджет - не хочу перетворювати форум в рекламу та пропонувати конкретних виробників, якщо цікавить, пишіть в приватний чат.

Шановний Ігор Гарвас,

Ви коли небудь бачили, що люди накручують на кросоверах? :)

Повірте, біамп далеко не завжди найкращий варіант, а в данному випадку він абсолютно не потрібен.

= І ще запитання: а хтось знає фахівця який має відповідне обладнання, знання, досвід і бажання зробити ці фільтри? І за скільки $$ та часу? +=

   А чим питання погане?Нерозумію,скільки навіт на цьому форумі було говорено ,що проф звук це тонка матерія і делитанту тут ловити нічого.....То чому я як істиний лабух ,делетант, неможу поцікавитись 

чи є в нас у Львові майстер який зможе з усього того мотлоху ,що я маю, зробити щось путнє. Як на мене все дуже конкретно.   А відносно того чи може самопал звучати як фірма, я рахую що так, може ,

самоу пару раз доводилось наблюдати самопал з дуже пристойним звучанням, хоча в 90% випадків "вулики" всеж таки звучать як "вулики", Того й хотілись би знати номер вуйка який то так зробит  шоб файно грало.

Шановний IgorZH  ті що крутять на кросовері ,вони і без кросовера си раду дають ,так шо мама не горюй)))

Звичайно самопал може звучати як фірма (знаю дуже багато прикладів), але тільки при умові, що він правильно спроектований.

IgorZH

До недавніх пір в світі  акустики лідирував

Meyer sound    зараз   номер один L-acoustics. Як ти гадаєш якими динаміками комплектується?... а ти  фекаєш бейма ... ціна-якість.

Диву даєшся ,як тут на форумі люди, ні в зуб ногою , з себе знатоків ліплять. Як не звукач то філолог ...ну і що з того, що сам через слово помилки допускається і мрія максимум для них -парковські "вешки" чи житомирський рек .Таk воно б нічого  , як би інших не брались повчати.

Ну так а я про що....)))))

IgorZH, мене більше цікавлять результати і вміння користувачів обладнання в яких воно добре і ефективно працює. Та і набір про який Ви пишете це готові АС. Топікстартера цікавить дещо інше.

bodja lykovskij, займатись виготовлення на продаж АС це безнадійна справа. Хоча б в фінансовій площині. Коли це було вигідно, то "клєпали". Хоча слухав у львівських прокатчиків зроблений на замовлення сетап на компонентах MAG та Бейма. Через Ксіліку і Поверсофти звучало добре.

 

 

To MIKOLA63 DEMENTSEVICH Схоже задів фанатів бейми за живе. L-Acoustics робить чудову акустику, один із лідерів ринку. Використовують у тому числі й бейму, але, не думаю, що тої самої якості, яка представлена на Україні.   Серед ноу-хау бейми можна відзначити: На деяких НЧ моделях гнучкі підводи до катушки виводять між двома центруючими шайбами, що призводить до перетерання тих самих підводів -  дуже "розумна" і "надійна" конструкція.   Півхвилі на центруючих шайбах частенько залиті епоксидним клеем, що з часом може призвести до перерізання центруючої шайби.   На деяких моделях лопають підвіси, заломуються дифузори.     Диву даєшся ,як тут на форумі люди, ні в зуб ногою , з себе знатоків ліплять. ... Згоден з вами, я теж на форумі бачу багато "знатоків".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти