Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Шановні музиканти, допоможіть початківцю буд-ласка=)
Шановні музиканти, допоможіть початківцю буд-ласка=)

а якщо конкретно пошукати па 600 томожна і за 12 000 знайти (принаймні після нового року)..!!!

http://www.thomann.de/gb/korg_pro_pa_600.htm    тут реальна ціна Korg pro PA-600

PETROWYCH  - то продайте мені Korg pro PA-600 за 10 586 гр, можна і за 990 ойро. Заберу хоч сьогодні...

всім дякую панове, але вже все вирішено))))) поважаю вашу думку) але я вже купив роланд БК5, скажу вам мені на даний момент просто суперово, звуки дууже не погані, саксофони. браси... акордеончики, стилі теж нічого так, дуже плотне звучання, одно шо не подобається - то відсутність памяті і відсутність нормальної польки і вальса, але там можна стилі з флешки запускати і буде нормально, а стилі латиноамериканські взагалі дуже непогані. але то моя субєктивна думка так як я маю той роланд з понеділка)) доречі можна рідні стилі (тобто полька і вальс) редагувати собі під весілля...поки шо трохи не привично керувати. але то діло набуте)

ПС: пише на флешку в ВАВ форматі дуже кльово і якісно) а на рахунок роланда ДЖІДАБЛЮ 8 - то мені не сподобалась робота з мп3, з плейлистами, і він не бачить папки, а роланд БК5 для цього підходить краще, і ціну я не погану знайшов думаю

Беріть Roland E-50. Якщо почитати тут у форумі на цю тему та прослідкувати всю динаміку зміни інструментів, то видно, що після кількох невдалих спроб всі повертаються й бажають хорошого інструменту.

По-перше, Roland E-50 - це семплерні звуки (але не всі з 1100 шт.). По-друге, Roland E-50 самий найзручніший при "живій" роботі! Але нема MP-3 програвача, що є необов'язковим :-)

У Roland E-50 є класний повноцінний секвенсор, ЧОГО НЕМА У Roland BK-5 і через деякий час Ви це помітите і будете дуже сумувати!!!

У Roland E-50 є класний повноцінний редактор стилів, ЧОГО НЕМА У Roland BK-5 і через деякий час Ви це помітите і будете дуже сумувати!!!

У Roland E-50 вмонтовано класний конвертер стилів, який будь який фрагмент з фірмового сонгу перетворить у стиль, ЧОГО НЕМА У Roland BK-5 і через деякий час Ви це помітите і будете дуже сумувати!!!

 

 

SHARIK Сьогодні, о 15:25

PETROWYCH - то продайте мені Korg pro PA-600 за 10 586 гр, можна і за 990 ойро. Заберу хоч сьогодні...

 

мене !!!! теж в чергу!!!!! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти