Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Шановні музиканти, допоможіть початківцю буд-ласка=)
Шановні музиканти, допоможіть початківцю буд-ласка=)

Товариші. підкажіть яку клавішу мені взяти з бюджетом до 10000 грн, для весіль та "кабаків"? бажано щоб вона відтворювала мп3 формат, так як в "кабаку" думаю не доречно грати на живо сучасну естраду, а з ноутбуком сидіти встидно)) Дуже сильно чекаю на ваші відгуки!=)

Korg PA 500!  але нема мп3 а якщо піднапрягтись то ліпше взяти PA 600  він відповідає на 100 відсотків на ваш запит !! нажаль по ціні думаю що буде десь 12 000! хоча я точно ціни не знаю!! в магазинах їх покищо ще нема!!!  але ним будете задоволенні на 100 %  !! у мене па 500 ! теж колись мучило таке саме питання!! з вибором нежалкую  ніграма!!! хай щастить!! http://www.korg.co.jp/Product/Synthesizer/Pa600/

 

дані інструменти чудово прописуються під сучасну естраду!!

що дає змогу багато речей виконувати наживо!!

 

 

дякую за пораду, чекаю ще на думки, па600 знаю шо круто)) але грошей в упор)))

Якщо  маєш  10  кусків  то  піднапражись  і  знайди  ще  тих  2,  бо  потім  буде  жалю,  і  лікті  будеш  гризти  не  на  2  штуки!

та там не 2 штуки па600 коло 20000 коштує, думаю може би взяти Roland bk5

 

Якщо орієнтуватись на МР3 то можна взати ROLAND GW8. В мене була ж така сама проблема , ноудбук стидно, плеєр не зручно. Взяв цю клаву дуже подобається, спочатку ніби був не в захваті , бо привик до ямах, але коли посидів, навчився писати стилі і настроювати звуки враження змінилось,  тепер багато речей граю в живу, просто набагато цікавіше так  . Коротше кажучи клава на свої гроші супер головне мати час і бажання щоб роздуплитись в ній.

дякую sania, думаю зараз якраз над роландами GW8 i BK5

Якщо вже думаєш про Roland,то бери GW8:по-перше,він дешевший;по-друге-ВК5 по функціях дуже йому програє,прямо інвалід якийсь.

бери gw8 прикольний інструмент сам працюю вкабаку і на весіллі гарно звучить і практичний!!!!

Акордеоніст!А звидки ви взялі що Korg PA 600 коштує 20000? http://jcs.com.ua/klavishnye-instrumenty/sintezatory/sintezator-korg-pa600 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти