Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » MAG M1501 проти MAG M1580 хто кого??!
MAG M1501 проти MAG M1580 хто кого??!

Якщо  хтось  таку  тему  підіймав,  то  текніть  носом!))  я  не  ображусь!

Шановне  панство  постала  така  маленька  проблема!  Буду  виготовляти  пару  сабів  для  роботи  на  вулиці  на  виїздах.  Відверто  кажучи  я  ни  є  прихильником  МАГів  но  в цій  ціневій  катигорії  вибра  два  кандидати,  знаю  що  по  потужності  вони  трішки  різні,  але  давайти  потужність  не  будем  брати  до  уваги!  Отже по  якості  якому  дати  перевагу,  і  чому,  та  хотів  би  почути  відгуки  людей  які  може  порівнювали  їх  лоб  у  лоб!  ДЯКУЮ

"...Буду виготовляти пару сабів для роботи на вулиці на виїздах..."

"...в цій ціневій катигорії вибра два кандидати..."

Дивлячись для якої конструкції бокса брати ту чи іншу головку. Для БП4 наприклад, чи для ТНМ15, або ФІ. Subsonic з вегалабу розрахував досить вдалу конструкцію БП4 для М1501 там форумчани деякі збирали її і я читав в коментах були надзвичайно задоволені звуковим тиском до 110Дб на робочій полосі частот 40-75Гц, конструкція дозволяє вливати в неї майже 900 на 8 Омах. Я й сам нею загорівя... Думаю зимою коли часу буде вільного більше нею зайнятись дуже вже проста та ефективна хоч і капризна трохи.

Взагалі  то  планую  ТНМ15,  но  бандпас  теж  було  б  цікаво  розглянути!  Но  якщо  можна  силочку  на  той  пост  де  говориться  про  БП  на  1501  бо  сскільки  перечитував  ту  вітку , але  щось  іменно  на  ці  коментарі  непотрапляв!)))

Тре поритись по закладках десь я її зберігав, найду кину в приват

ОК!)))

Мені теж силочку, якщо можна.
Ви динаміки тільки з двох моделей обираєте?
 

Олександр Соколюк, "Взагалі то планую ТНМ15, но бандпас теж було б цікаво розглянути! "

Думаю за інфою про ТНМ15 буде найкраще зайти на сторінку до великого шанувальника "тапків" Андерса Мартинссона, http://www.martinsson.cc/ до речі чоловік вказує на яких саме головках його "тапки" працюють найефективніше та ще й для різних дюймів

Думаю за інфою про ТНМ15 буде найкраще зайти на сторінку до великого шанувальника "тапків" Андерса Мартинссона Цю тему  я  давно  вже  опрацював! Попробую  пояснити  вчім  проблема,  динь МАГ М1580  стає  в  ці  бокси  нормально.  Но  є  така  ідея  підігнати  бокси  під  МАГ М1501,  але  цего  дінаміка  під  рукою  немає  що  б  можна  було  познімати  його  параметри  і  послухати  на  шо  він  здібний,  а  куляти  заради  експеременту  щось  недеже  хочиться!  Інформації  на  офіційному  сайті  МАГа  чесно  кажучи  я  взагалі  не  вірю,  от  і  хотілось  би  почути  враженя  людей  які  з  ним  мали  справу!

У  магів  зявився  недавно в  продажі його  нов-старий  витвір  М 1503!  Цікаво  попадав  він  комусь    в  руки,  хтось  його  вже  пробував  катати??

А також у них зявився новий 15" динамік 1555. Який має 600ват потужності

Його ставлять в акустику 554/1 http://magaudio.biz/production/loudspeaker_systems/md_series/md-554/

з 2" драйвером 200м.

EV, ТХ 1152 по давці курить в стороні

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти