Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » От я хочу запитати вас всіх,якої ви думки про yamaha psr 3000,і що ви можете про її сказати?
От я хочу запитати вас всіх,якої ви думки про yamaha psr 3000,і що ви можете про її сказати?

От я хочу запитати вас всіх,якої ви думки про yamaha psr 3000,і що ви можете про її сказати?

Хороша модель.

Майже всі моделі PSR на одне лице. Ці моделі мають один і той же міді сиквенсор але в різних моделях Yamaha PSR допускається своя максимальна кількість звучання нот (потоків) одночасно. Краще звучання в наступних моделях досягають за рахунок незалежних додаткових звукових ефектів, яких в кожній моделі все більше і більше. Якщо взяти любий звук в крутій PSR, полазити 5хв в настройках, повідключати всі Rever/Horus/DSP*4шт то крутезна йоніка перетворяється в дитячу іграшку з примітивними звуками. В крутих моделях є круті ефекти, що повністю змінюють первісне звучання, надаючи йому достатнього об'єму. Але хочу сказати, що я й надалі сприймаю цей звук неповним. Поліфонія до цього ніякого відношення не має. Просто звук може формуватись методом накладання певної кількості примітивних звуків з задуманими відмінностями (параметрами) і вийде хороший повноцінний звук ніж варіант з простим звуком на який наклали кучу реверів, хорусів і всякої фігні яка дуже швидко проїдається так як нічого іншого більше нема. Ударні та деякі Pad прописані семплами (прошиті в мікросхему) майже одне й те саме. PSR 1500 має вже USB, і на карту вхід, відсутній дисковод, монохромний дисплей досить хорошого розрішення, з приємним оформленням меню/підменю, але при цьому багато часу витрачається щоб поміняти до прикладу ефекти звуку. Програмне забезпечення на синтизаторі дозволяє створювати власні стилі/треки/зберігати пресети звуків та комлексні настройки з стилями і звуками. Думаю 3000 буде чучуть кращою.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти