Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи варто купляти мікшерний пульт з вмонтованим ревером чи краще ревер окремо?
Чи варто купляти мікшерний пульт з вмонтованим ревером чи краще ревер окремо?

Всім Привіт!

порадьте будь ласка початковому музиканту!...

зарас користуюся мікшером стареньким Пм-01 (звук ніби без спотворень), років 2 тому користувався  YAMAHA MG 102С то це було таке ГАВ..  звук ніби проходив через клійонку,ледве спекався того пульта.

тепер надумав шось прикупити новеньке і бюджетне.

скажіть чи варто купляти такі пульти з ревером як Берінджер або щось близьке до нього по ціні?

чи вже краще купити окремо ревер і пульт? (маю на увазі бюджетні ревера)

Краще окремо. IMHO.

Підтримую

Берінджер - МИЛО!!! Пульти починаються з Soundcraft, а ревера з Lexicon. Ми не настільки багаті , щоб купувати дешеві речі :)

І я думаю що краще окремо.

Підтримую. Краще окремо. Бо у Саундкрафтах ревери погані, а у Берінгерах  бояться перепаду напруги починають зависати. 

Якщо е лишнi грошi то купляй окремо але я думаю що для твоеi дiяльностi  i тим паче статусу початкiвця достатньо якогось alesisa або berengera вони не дорогi i процесори у них байдужi тiко не soundcing

До будь-якого пульта можна підключити зовнішний ревер. Тож якщо вбудований Вас не задовільнить - пізніше можна докупити зовнішний.

Я на вечори возю Behringer 1204 fx. Пульт для початківця. Та друзі радять звернути увагу всеж на Saundkraft.

Реомендую "пощупати" різні пульти в знайомих музикантів, щоб оцінити їх якості, тоді й робити вибір, не забуваючі істину "кожен своє болото...."

Дійсно, краще окремо. Я дивлюся на те з двох сторін - практичної та якісної. Якісна: зовнішній ревер, на то він і є окремий моноблок, в якому розширені ф-ї настройки та програмування девайсу, а не одна ручка вибору програми, як у більшості пультів, тому і звучання в нього відповідне. А практична - уявимо, що в пульті "вилетів" ревер, ну буває таке, погодьтеся, і ви несете в ремонт пульт цілий, а як халтура випадає, гарно чіхаєтеся в голову, де пульта взяти, а якщо окремо, то свій ревер в ремонт, а в сусіда позичив реввер, підключив до свого пульта і працюєш. Єдиний мінус - багато комутації. Вже багато років працюю на Alesis MidiVerb 4 і задоволений - пультів поміняв штук 5, а ревер той самий.)))))

Всі хором кажуть . що краще окремо... Звісно що краще, але не газуйте.... є варіанти..Одні з кращих реверів Lexicon та  Alesis.  Їх ставлять в пульти?    Так... в деякі пульти ставлять прямо серійні моделі реверів - ефектів. Зручно? Дуже... так само звукові процесори... Навіщо купувати DBX, комутаціїї, настройки... все вже скомутовано!  Варіанти Є!  Я, наприклад - задоволений...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти