Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » використання ноутбука для музичного супроводу
використання ноутбука для музичного супроводу

форумчани,  допоможіть будь-ласка порадою - ЯКУ ПРОГРАМУ ДОЦІЛЬНО ВИКОРИСТАТИ НА "НОУТІ", ЩОБ ЕФЕКТИВНО ОЗВУЧИТИ МАСОВІ МІРОПРИЄМСТВА(підключити колонки і мікрофон)?

Може я тебе не зрозумів,але скажу одне - треба мати підсилювач хороший і мікшер,або два в одному плюс ревер.,бажано мати звукову карточку.От і все.Не ускладнюй життя  - воно і так складне.

Щоб ефективно озвучувати міроприємства крім підсилювача і акустики та ноута насамперед потрібна голова, щоб усе це правильно організувати (правильно підібрати музику вчасно і коректно ввімкнути, та ін.)

На компі користую банальний вінамп версії 2.91 - хоча він "видає" звук дещцьо слабше ніж  інші та то рідко хто почує  (це можна почули лише порівнявши). Це для більшості форматів окрім відео та міді. Вінамп річ універсальна, вміє багато чого, насамперед на танцюльках, робити фейдинг (плавний перехід), головне правильно його настроїти. Програвач відео простий -віндовс медіа классік - він іде разом із кодеками відео. Його іноді можливо використовувати для мр3 файлів. Для міді останнім часом користую мідіплеер "енкоре" з банками SF2. Підберете гарні банки, матимете чудовий синтезатор з функцією караоке. Для запису звуку Stainberg Wawelab 5. Пошук використовую стандартний ХР-шний, але бажано правильно ще організовувати Ваші медіафайли, щоб прискорити пошук. Ну і незабувайте про копії важливих файлів для міроприємства, або запасний ноут. Всіх благ і будьте творчими!

...../про копії важливих файлів для міроприємства, або запасний ноут..."

Олександре,я хотів би чути твою точку зору!!! . ти кажеш,що запасний БУК,.....а НЕТбук підійде,?? бо дружина хоче  іменно НЕТА,бо компактний.Тай її в роботі в садочку муз керівником.....Як скажеш  - правильний вибір,чи краще вже нормального НОУТА взяти - (для цього вистачить навіть недорогого - десь за 3,0 тис  грн. - 4 ..).,маю на увазі те,що можливо зі звуком у цих "братанів" не однаково..звукову мабуть треба буде додатково...Як скажеш??? Дякую.. 

Не мав змоги перевірити, спробувати нетбук. Друзі користують на них відмінну від віндовс систему. Та музику слухають. Маю думку, що великої різниці Ви не побачите, аби була добра звуковуха(а ще краще зовнішня usb-шна). Я мав нагоду користати дуже давні ноути, а вони значно слабші за сучасні нетбуки (наприклад MMX 233 проти intel atom). Тож, якщо правильно оберете модель та програмне забезпечення, проблем не повинно виникати. Що до садочка, то тут просто необхідно вибрати апарат з пристойною звуковухою(послухати на пристойні колонки, навушники ще у магазині),вбудованої має вистачити.

Ні, в якому разі нЕт ! . Провірино, пропрактиковано, проекспериментовано! Світло на моні. слабе, звукові карти нікудишні!  5 років користуюсь нОутом, ( ноут маленький,двохядерний, світло на моніторі яскраве, музична карта суперова), за ті роки видів всяких економістів з нЕтами. Але може, я не чув сучасних крутих нетів.   Зараз є достатньо дешевих і сучасних нОутів до 3х тис. Пропоную такий, але шукай десь по неті є за дешевшу ціну !  ( цього для музики, аж за дуже)                otomag.com.ua/asus-eee-pc-1225b-(1225b-whi031w)-white-info.html#info   

edeljveys - а покажіть мені ноут, який може похвалитися крутим звуком? 

Чесно вам скажу - в останньому пості ви написали повний БРЄД... Нетбуки це ті самі компи, тільки без дисковода і з меншим дисплеєм та енергозберігаючим процом - він орієнтований на роботу у дорозі, але аже ніяк не обмежує юзера по якості. Чому в ноутах та в нетах, де стоїть ідентична звукова мікросхема має бути різний звук? І чому має нетбук, який іде з ЛЕД підсвіткою світити слабше ніж ЛАМПА яка ставиться в ноути. Зараз є багато ЛЕД-матриць в ноутах, але то не самі дешеві моделі... Спочатку форуми почитайте - той же ХАБР наприклад, а тоді пишіть... Можу ссилок накидати для ознайомлення.

Так, поділ на нетбуки та ноутбуки досить умовний. Якщо ціните свій зір, не беріт моделей з глянцевим покриттям екрану - дійсно важко працювати на сонці (краще з матовим).

Дякую,бо якраз хотів брати Ноутбук глянцевий,,,,я знав і вагався ,але матовий ,він не так ,скажімо ,"крутий" як глянцевий  (чомусь) ,буду тепер шукати варіант "МАТОВИЙ"...Дякую ,КРИЖОПІЛЬ!!!!!!!        ЛАДИЖИН....

Все правильно, Ти описав загальні поняття! Втім, то й справа, що карти не одинакові! Треба слухати, ,, Хто має вухо, той почує,,.Є, ноути не з Китаю.  Давай координати почуєш. За ,,бред.,, отвєтіш...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти