Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ХОЧУ ПОМІНЯТИ ДРАЙВЕРА MAG M-112 НА MSS-240 ЧИ MSS-340 У КОЛОНКАХ MAG MD-534.ЩО ІЗ ЦЬОГО ВИЙДЕ.
ХОЧУ ПОМІНЯТИ ДРАЙВЕРА MAG M-112 НА MSS-240 ЧИ MSS-340 У КОЛОНКАХ MAG MD-534.ЩО ІЗ ЦЬОГО ВИЙДЕ.

http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=141612        Без коментів - але для роздумів

"Улучшайзери" є? Які "дозволяють" зробити з дешевої акустики дорогу? Була тут така тема...

ШАНОВНИЙ FELIXLIFE.Я ТОГО І ЗАПИТУЮ,ЩО ЛУЧШЕ ЗРОБИТИ. САМ Я НІКОЛИ НЕ ПОЛІЗУ ТУДА ДЕ В ПРИНЦИПІ НЕ ДУЖЕ РОЗУМІЮ ТОГО І ЗАПИТУЮ У ВАС УСІХ. ПОДЗВОНИВ У ВІННИЦЮ ДЕ ВИРОБЛЯЮТЬ MSS . ТАМ ЯК І КОЖЕН ПРОДАВЕЦЬ ЗАПЕВНЯЮТЬ НА УСІ СТО,ЩО УСЕ БУДЕ ДОБРЕ І УСЕ ПІДІЙДЕ. Я ЇХ РОЗУМІЮ ЦЕ ЇХНІЙ ЗАРОБІТОК.НА ФІРМІ MAG ТЕ САМЕ ВІШАЮТЬ. НАПЕВНО ВИ СКАЖЕТЕ ЧУВАЧОК КУПИ НОРМАЛЬНУ ФІРМУ І НЕ СКУЛИ. НО В КОЖНОГО СВОЇ МОЖЛИВОСТІ. ПІДСИЛЮВАЧ У МЕНЕ PROST IP-2 ( ЄЛІСЄЙ), ПУЛЬТ YAMAHA MG124CX. ТАКОЖ ПРОБУВАВ І БЕРІНДЖЕР І САУНДКРАФТ  ПІДРИПУЄ ТАК САМЕ. ТАЙ ПО ХАЛТУРАХ ІЗ 1986 РОКУ НАБАЧИВСЯ ТЕЖ УСЯКОГО КІНА. НО ТАКОГО ЗВУКУ Я ЩЕ НЕ ЧУВ. ХОЧА КОЛИ БРАВ АКУСТИКУ ЧОТИРИ МІСЯЦЯ НАЗАД, ТО У ПРИМІЩЕНІ МАГАЗИНУ ЧИ КОЛИ ЛАБАЄШ У СЕРЕДИНІ ТО НІЧОГО . НО КОЛИ НА ДВОРІ ТО ПЕПЕЦ, ДУЖЕ ГЛУХО. 

Шановний, а не можна друкувати без клавіші CapsLock??? Я думаю тут всі нормально бачать звичайний шрифт))) Що до вінницьких Mss, це кака ще й та, був у мене на тесті їхній HD240, більш гидотного драйвера я не чув! У вас є два варіанти, перший, це дійсно продати те що є і купити щось більш менш із нормальним звуком. Другий варіант, це підняти частоту розподілу кроссовера, щоб розвантажити драйвер, для цього вам потрібна людина яка нормально розбирається в цих справах. По поводу того що ця колонка глуха, це скоріш за все факт....в 15" діаметр катушки 4", що викликає вузьку діаграму направленості, я наприклад не рекомендую використовувати динаміки із 4" катушками в двухполосках, але в МАГа на це своє бачення.  Ще один аргумент, дуже вагомий це сам диффузор, раніше вони ставили на ці серії кюрт мюллер, зараз малайзія!!! І третє, дубовий підвіс. У вашій же ситауції, якщо дійсно немає грошей на щось більш менш краще на голову чи дві ніж маг, реально потрібна людина яка живе десь не далеко, аби перестроїти кросс. Інших варіантів немає!

veseluku  15" динамік має ділитись не вище 800 - 1400 Гц(всещо грає вище -має вузьку діаграму напраму - тобто вузький кут, і щей кукупу спотворень),  а тому зростити його з 1" драйвером з 1,75" катушкою ну дуже великий компроміс, тому що такий драйвер треба ділити вище 2-2,5кГц. МД534 - бюджетна акустика -результат такого компромісу.

На мою думку, потрібно поставити драйвер P.Audio  BM-D740(горло 1,4", катушка 3") - 1130грн/шт,  підібрати до нього рупор у Якубовича Н-64, Н-94 або Н-20(1,4)- 200-300грн/шт - зібрати це все в колонку - заміряти  - по  результатах вимірів зробити фільтри- поділ буде приблизно на 1400 гц. А заміри і  фільтри можна замовити у: 1 - Костянтина Баклаєва або 2- Костянтина Недзєльського, є ще 2-3 людини що роблять фільтра - але не роблять замірів.

У мене були колонки MAG MD534 пластикові, я весь час прибирав на пулті високі, і також хотів міняти драйвера. 

Моя порада - ні чого не твори не псуй товарний стан , продай і купи фірму.

(до речі, твій підсилювач може просто  не розкачувати нижній динамік, 

до таких колонок потрібен підсил-ч 2*500 і тоді воно зазвучить по іншому)

 

 

Що  MAG М112,  що   MSS HD-240 АБО MSS HD-340!  Це  все  майже  одінакове  зілля,  приблизно  вони  на  рівні!  veseluku  я  б  навашому  місті  звернувся  до  толкового  майстра  що  б  він  попробував  змінити  чистоту  поділу  фільтра (підняв  вище)  і  зашунтував  драйвер тоді  буде  менше  середини  і  піднімуться  самі  високі,  і  небуде  шорудіти,  звісно  якщо  нема  можливості  купити  толкові  драйвера!

 

(до речі, твій підсилювач може просто не розкачувати нижній динамік,

до таких колонок потрібен підсил-ч 2*500 і тоді воно зазвучить по іншому)

Це точно. Там котушка велика і жорсткий підвіс. Туди ввалювати треба потужності на 30% більше як написано на колонці і тоді звучить чистенько і потужно без грязі

 

Що MAG М112, що MSS HD-240 АБО MSS HD-340! Це все майже одінакове зілля, приблизно вони на рівні! veseluku я б навашому місті звернувся до толкового майстра що б він попробував змінити чистоту поділу фільтра (підняв вище) і зашунтував драйвер тоді буде менше середини і піднімуться самі високі, і небуде шорудіти, звісно якщо нема можливості купити толкові драйвера

Не однакове, зовсім не одкакове. Піднімуться високі, а 15шка не буде дотягувати до 2.5 кгц. Що тоді? Яма в середньочастотному діапазомі і втрата яскравості звуку

Сугубо компромісний варіант. Між даними динаміками було б дуже класно поставити 6" серединку, і пустити її десь від 600-800Гц, до 2000-3000Гц. А піднімати частоту розділу - це не вихід. Драйвер буде грати трохи краще, а от 15" частоти вище 1000Гц буде видавати тільки на осі, і то частиною дифузору зі значними спотвореннями.

Як вже раніше писали - оптимальних є два варіанта:

- продати і купити щось більш толкове;

- "знущатись" над колонкою і засунути туди щось 1,4" або 2" та розділити на частоті 800-1200Гц.

Якщо піти другим варіантом, і взяти нормальний драйвер, то через деякий час з'явиться бажання замінити 15". 

От і виходить що перший варіант є більш прийнятним, з точки зору "набивання шишок і трати часу"

Топікстартер, спробувати еквалайзер, не означає відразу його купити.  Для того щоб зазвучала звукопідсилювальна апаратура потрібне розуміння і вміння. Не існує в природі апаратури яка б звучала однаково добре в різних умовах. Але такий вже є наш брат-лабух, що вникати в технічний аспект не хоче. От і йдуть різними шляхами - хто куплянням дорогої "фірми" з надією що вона сама буде гарно звучати, або в пошуках вічного апгрейду АС, міняючи навмання компоненти. В даній ситуації вважаю що краще підзбирати грошей на кращу АС.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти