Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ХОЧУ ПОМІНЯТИ ДРАЙВЕРА MAG M-112 НА MSS-240 ЧИ MSS-340 У КОЛОНКАХ MAG MD-534.ЩО ІЗ ЦЬОГО ВИЙДЕ.
ХОЧУ ПОМІНЯТИ ДРАЙВЕРА MAG M-112 НА MSS-240 ЧИ MSS-340 У КОЛОНКАХ MAG MD-534.ЩО ІЗ ЦЬОГО ВИЙДЕ.

ХОЧУ ПОМІНЯТИ ДРАЙВЕРА  MAG М112 У КОЛОНКАХ  MAG MD534, НА MSS HD-240 АБО MSS HD-340.ДАЙТЕ ПОРАДУ ЧИ ПІДІЙДУТЬ МАГОВСЬКІ ФІЛЬТРА ДО MSS,ТА ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ ІЗ УСЬОГО .

яка причина заміни?

може просто пощастити - тоді все буде більш-менш, але скоріш всього нічого хорошого... А якщо робити правильно - то потрібно заміряти характерики  драйверів мсс встановлюючи їх в  Вашу акустику почерзі але без рідного фільтра - тоді по результатах робити фільтр... десь так. Є люди які цим займаються професійно - можете звернутись до них... Можу підказати до кого, якщо цікавить звичайно

Не підійдуть фільтри, бо це різні драйвери. Безнадійна затія.

не потрібно так радикально...  можливий варіант переробити(зробити фільтр)...

Як на мене міняти М112 на HD240 немає сенсу взагалі. По потужності приріст майже не буде відчутний а от окраска звуку від бумаги HD240 замітна одразу плюс різниця у вазі в 2 рази, що зовсім не вітається, та й різниця в грошах задоволення від отриманого в результаті заміни звуку вам не принесе. А що  вам у звучанні М112 саме не подобається? Звичайно це не Celestion CDX1745, але на ті гроші що коштує М112 то він працює, от його б запустити не з 1800, а з 2500-2800 так окраска звучання змінилась би відчутно, параметри ж НЧ динаміка що з ним працює в парі це дозволяють, але для цього потрібно внести зміни у розподільний фільтр. Ну це моє бачення рішення виниклого питання і я зовсім не стверджую, що саме так і потрібно зробити, хоча звучання в цілому стало б дещо цікавіше.IMXO

ВИ ЗАПИТУЄТЕ,ЩО МЕНІ НЕСПОДОБАЛОСЬ В ЗВУЧАНІ. ДАЮ ВИСОКИХ,НАЧИНАЮТЬ ЧОМУСЬ ПІДРИПУВАТИ. І ЦЕ НЕВ МЕНЕ ОДНОГО,Є ХЛОПЦІ ТЕЖ МАЮТЬ ТАКУ САМУ АКУСТИКУ. У НИХ ТІ САМІ ПРОБЛЕМИ. НЕМА САМИХ ВЕРХІВ,БІЛЬШЕ ЙДЕ СЕРЕДИНА. ХОЧА ЦЕ ТЕЖ НА ЛЮБІТЄЛЯ.

ПАН stepan giga. МЕНЕ ЗАЦІКАВИЛА ВАША ПРОПОЗИЦІЯ.БУДЬ ЛАСКА ПІДСКАЖІТЬ ДО КОГО МОЖНА ЗВЕРНУТИСЬ.

Топікстартер, а мастер еквалайзер не пробували?

НІ,Я ЕКВАЛАЙЗЕР НЕ ПРОБУВАВ.Я ВИБАЧАЮСЬ НО ЦЕ ДЛЯ МЕНЕ ЛИШНІ ЗАТРАТИ,В ХОРОШОМУ РОЗУМІНІ. ЩО БИ ВИ СКАЗАЛИ,ЯКЩО ПОМІНЯТИ MAG М112 НА MAG М200. ЯК ТОДІ ІЗ ФІЛЬТРАМИ БУТИ,ТА ЧИ ПІД ДІНАМІК ПІДІЙДЕ.

Нічого не еспериментуйте, не потрібен вам там М200, та і ви навсліпочки без вимірювального мікрофону не зможете звести частотні смуги. А якщо почнете щось ліпити самі то результат буде в гіршу сторону. Скільки я вже надивився на цих горе лабухів самопальних, собачих будок наліплят, драйвер перекрикує НЧ динамік або навпаки, і все це діло нижче 70Гц просто не грає, да і то відчутний горб в районі 80Гц десь на +6дБ. Я просто не чув як працюють MD534 тому і не можу зрозуміти що значить даєте високих і починають рипіти драйвера??? Може там діафрагми посипались від перенавантажень, от таке я бачив колись. Сама катушка ціла, а тітанова подвіжка по краям розсипалась. Який пульт? Яку музику пускаєте і з чого???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти