Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » T.C.Electronic VoceLive 2
T.C.Electronic VoceLive 2

Та не може процесор гармонію від мп3 брати . Потрібно в нього або гітару підключати або по міді з клавіш брати. А нарахунок підтягувача то є такі прилади тільки в нього потрібно тональність закладати

 

Та не може процесор гармонію від мп3 брати 

А чому так категорично - не  володічи " питанням"?  ...Може , правда  інколи не завжди адекватно.

Перед Новим роком придбав TC VoiceLive Play. Так цей девайс має AUX, USB та внутрішні мікрофони. Аукс під"єднуєм до ноута чи плеєра чи іншого звуковидаючого пристрою і ось вам - він ловить гармонію. ЮСБ до ноута і теж ловить гармонію. А з клавіша ловить встроєними динаміками, я просто ставив його на динамік своєї с700. Я навіть пробував грати на баяні і водночас співати з даним приладом, так він з внутрішніх мікрофонів ловив звуки баяна, знімав з них тоніку і доволі адекватно будував гармонію. А ви кажете "не може такого бути".

Ніколи б неподумав що є така мудра техніка

 TC VoiceLive Play І

І скільки коштує це чудо вражої техніки?

Ніколи б неподумав що є така мудра техніка

А я про що? Шановний, ви взагалі питанням володієте? Чи просто розумника включати любите? Не поганьте тему!!!

І скільки коштує це чудо вражої техніки?

Войс Лайв 2 на Global Music брав за 9900 грн.

Шановний Денис Париж, Я давав відповідь на питання Senyutovych, чи може проц ловити гармонію з МП3. Навів приклад приладу яким володію, а Ви мені: "Розумника включати любите"

За свій новий з гарантією VoiceLive Play на аукро заплатив 2700грн. Це відповідь для sania30.

Доречі - пітчкорекція в цьому приладі теж присутня.

 

Войс Лайв 2 на Global Music брав за 9900 грн

Вибачаюсь за флуд, але по моєму чим викидати такі гроші краще навчити дівчат  співати, а якщо не піддаються науці вокалу то тим більше не стоїть викидати  гроші, ніяка наворочена техніка не замінить хороший професійний вокал у живому виконанні, якщо когось образив, вибачаюсь.

чим викидати такі гроші краще навчити дівчат  співати, а якщо не піддаються науці вокалу то тим більше не стоїть викидати  гроші, ніяка наворочена техніка не замінить хороший професійний вокал у живому виконанні,

Цілком і повністю згоден. Я ж писав про голландських гастролерів, але мабуть модератори підкоригували. По новинах показували оркестр з Голландії учасники якого - це хворі на хворобу дауна, так у них оркестранти грають дійсно одним пальцем - зате на коргах по 2500$. 

Чому я взяв цей прилад? Тому що у мене був поганенький ревер на пультові, а тут присутні і ревер і гармонайзер і ще дещо. Доречі в інструкцвї до приладу пишуть що пітч-корекцію не бажано ставити на 100% тому що голос буде звучати неприродно, а це ще раз показує що потрібно згадати байку дідуся Крилова "Обезьяна и очки".

Гармонайзери придумали давно-предавно. Перший раз я почув Евантайд на "Студії Лева" десь в році так 1990-му. Коштував він тоді ну дуже дорого. Після цього були й інші спроби інших виробників. Дігджітеч робив недорогі. Та і в PSR-3000 він є присутній. І що? Хто ними користується? Інтонатори (що залізні, що софтові) ефективні тільки дорогі і то в студійній роботі. Вчіться чисто інтонувати.  Цей прилад, це черговий розвід публіки на $$$. Кожного року на NAMM виставляють купу подібного плану "шедеврів". Маркетологи, потрібно їм дати належне, свій хліб даремно не їдять. Якби хтось з власників цієї цяцьки (T.C.Electronic VoceLive 2) почув роботу ТС М-3000, який коштує десь так само, то був би дуже і дуже вражений.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти