Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » T.C.Electronic VoceLive 2
T.C.Electronic VoceLive 2

Люди, хто юзає це диво техніки? Я ось придбав та ніяк не доходять руки розібратися. Може тому, що боюсь програти цю битву ... Не глибоко копаючи, натрапив на слідуюче - заводські пресети, на мій погляд, далеко не досконалі (як їх коригувати приблизно розумію та може вже хтось це робив?). Крім того, гармонайзер спотворює голоси. І де той модний ефект квантизованої піч корекції (а-ля Шер)? Ну це так, поверхово. Коротше кажучи, діліться досвідом боротьби з цим монстром.

Вже давно не купую ніякі девайси поки на власні вуха не почую їх звучання. Ми завжди як говориться "ожидаем чуда, но оно не происходит". Вам пораджу мікшерний пульт ALLEN&HEATH ZED 10FX. Завдяки USB Ви зможете через ноут загрузити все що Вам забажає душа і компресори і лімітери і гармонайзери і ревера провідних фірм і все це звучить достойно і головне нічого не коштує.Якщо цікавить дзвоніть 0964736505 все розповім і дам гору програм.

Завдяки USB Ви зможете через ноут загрузити все що Вам забажає душа і компресори і лімітери і гармонайзери і ревера провідних фірм і все це звучить достойно і головне нічого не коштує.Якщо цікавить дзвоніть  0964736505  все розповім і дам гору програм.

А с этого места поподробнее, пожалуйста...

Денис Париж, тут: http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=129625 на 30-ти сторінках вже три роки цей прилад "обсмоктують" донині.

Valerik, дякую звісно та я не питав купувати чи ні і роботу процессора перед купівлею чув. І пульта в мене два Allen&Hath: ZED 14 та ZED 10. Купувати третій? І він не видасть тих мегаефектів які видає нормальний ВОКАЛЬНИЙ проц. Ще раз дякую та читайте уважно питання.

Ігор Гарвас, дуже дякую! Я цей форум шукав!!! Перед купівлею натрапляв на нього та знайти знов непощастило.

Купіть краще TC M one або Lexicon MPX  і будуть вам нормальні ефекти тільки без гармонайзера

Та ще літом купив ТС. А гармонайзер мені якраз і не побракує. Взагалі девайс брав для зглажування лажі моїх вокалісток. Ансамбль молодий, дівчата вчаться. А концертів від нас вимагають постійно. Кожну пісню реально "рожаємо", часто доводиться підспівувати самому - запарився я. Тим більше, це не основна моя робота, а ще спорт... Коротше кажучи, хотів за допомогою ТС полегшити собі життя.

А не краще буде прописати бек вокал, ніж постійно тримати гармонію на клавішах для гармонайзера

Гармонайзер це така свого роду самограйка для голосу, але не може самограйка замінити живий оркестр

Тримати гармонію на клавішах не потрібно, проц працює і з мр3. І, пояснюю ще раз, ансамбль молодий, дівчата вчаться, лажають. Мені не так гармонайзер потрібен, як якийсь вирювнювач-підтягувач голосу в реальному часі. Ніби-то ТС це вміє. Купувався проц заради цього.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти