Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Це треба знати всім!!!!!!!
Це треба знати всім!!!!!!!

 Оце він    oleg332    Остерігайтесь!!!

Звертаюся до всіх і в тому числі до Дениса! Я, як покупець, цікавився товаром.Тому хотів більше інформації. В квітні 2012 року було оголошення на яке відгукнувся.Під час спілкування телефоном також просив (щоб не їхати 300 км до нього дивитися на інструмент ) зняти хоча б телефоном в найгіршій якості і вислати мені на ел. пошту загальний вигляд і чи хоч працює кожна клавіша(те,що не строїть мені було відомо) Отже, він мені ОБІЦЯВ зробити це і не виконав. Я вважаю, що кожен покупець хоче мати якомога більше інформації.За час очікування (обіцянка розтягнулася на три місяці) я міг би купити в іншої особи, але він наполегливо казав що ось ось вишле відеоматеріал. Коли ж зрозумів, що Денис просто ігнорує мене - дав собі спокій. А коли через місяць почав переписуватися з ним і нагадав про його обіцянку (невиконану) просив щоб хоч вибачився на що він відповів : "Акордеон коштує 500 гривень то ще відео треба?Я ще можу і тебе послати!".Цитату я виправив, бо не можна писати нецензузних слів.   Тепер, коли хтось наважився все таки розповісти про його хамську бесіду за перевиховання взялися, напевно, модератори, бо в його оточенні , на мою думку, так "модно" спілкуватися а на даному сайті - заборонено!

 Отже, нарешті побачив від нього ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ!!!! Спростовую  коментарі: Конфлікт почався у квітні 2012 року.  Прохання клієнта - не маразм! І Денисе, не дістати я тебе хотів а просив вибачитися!

  Прошу вибаченя кого я образив!!!!!!!!!!!! Цим  він сам підтвердив, що дійсно ображав людей! Бо інакше - ( найпростіший спосіб) зареєструвався б під іншим іменем і почав спочатку так і не вибачившись!!! 

Шановні користувачі сайту, мене  "остерігатися" не треба, бо за віком набагато старший за Дениса і ще нікого не ображав!

Моя думка: як кажуть у нас, "Яке їхало - таке здибало". Звісно, хамити, посилати не є "гарно".  Правильною реакцією мало б бути "дав собі спокій" і попросити модераторів дати нечемному користувачеві попередження. Але "через місяць почав переписуватися з ним і нагадав про його обіцянку (невиконану) просив щоб хоч вибачився" - це просто смішно, якесь загострене почуття образи.

Щодо визнання вини, згадався анекдот: "Вовочка, скажи 3 рази, що Лєночка не дура і вибачся. Вовчка: "Лєночка не дура. Лєночка не дура? Лєночка не дура????? Ви мєня ізвінітє")))

Як на мене - то все гаразд! Нормально цивілізовано розставлені крапки над "і"... Приємно що люди осознають свої провини і вибачаються! Оце я називаю нормальними братерськими відносинами!

Бедзю, то може тебе, до ВР, після св,єт? Розрулиш ? 

А чо ні, Бедзю чоловік солідний, він і у ВР нормально зможе себе почувати.

А може це інструмент Главацького Дениса?

http://www.minus.lviv.ua/blurb/syntezator/S/12444?c=90427

Попав покупець з Тульчина :-(. Тульчин від Шаргорода недалеко.

А тепер уявіть,скільки людей,які розглядали Е-50 в плані покупки б/у завдяки старанням одного пацанчика передумали...

>>А тепер уявіть,скільки людей,які розглядали Е-50 в плані покупки б/у завдяки старанням одного пацанчика передумали...

А скільки, які не розглядали Е-50 в плані покупки б/у, завдяки старанням одного пацанчика передумали ...

Хлопці, доброго вечора!!!!!!!! Соромно що так музиканти-браття можуть  добивати один одного!!!!!!!!  Так не гарно!!!!!

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти