Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Це треба знати всім!!!!!!!
Це треба знати всім!!!!!!!

Я із Донецкой области.Важко писать на украинском но все таки попробую.На сайт захожу редко.В разделе "Куплю / продам" найшов обьявление "Roland E-50___8000грн" из текстом "Гарний стан!!!!++чехол!!!!!++торг тел. 8 098-966-79-79__Денис". Начав интересоватся.Просив добавить больше фото...Хотелось більше інформации. Последний нецензурный ответ меня убил!!! Купил такую модель на другом сайте.Не знаю.Може его обидел кто? Или он такой постоянно!

Та не переймайся,нема чим.Блудить тут в продажному відділі,агресивно пхає свій Roland e50 всім,на кого натрапить.Свого часу (недавно) купив його,здуру завалив ОС,потім ???,тепер намагається сплавити.Судячи з істеричних ноток і маніакальних спроб помінятися на що-небуть дешевше (!!!з доплатою +100500 йому!!!),там ситуйовина справді складна.Так що тобі,вважай,повезло.Для решти тих,хто це зараз читає (і для тебе,Денис,також):це просто аналіз наявних фактів і на їх основі підбиття підсумків.Всього доброго.

 

Ну Пане Олеже дуже не переймайсі, бо уродів хватає всюди, тай не в українській мові справа напевне, яку потрібно булоб вчити в школі. Ну, не ,,Західняк,, Він, тай віком, ще нє. Видко в него в сім,ї так заведено. Все правильно - починати треба з себе! А, вже потім державу! Думаю колеги дадуть оцінку цьому поступку, ну а модератори відреагують адекватно.а, ми сі подивим!?!

Ганебний випадок. І добре зробив топікстартер, ще сказав про це вголос. Країна повинна знати своїх "героїв".

О ! Знайомі імена ! olegvitaliktr, не переймайтеся, тезко, можливо він був агресивним побачивши ім'я Олег. Мене в свій час Денис дуже образив. Зі мною також повівся негарно (також в продажному відділі наткнувся на інструмент, який він продавав на той час ). Мене  тупо проігнорував.Домовлялися з ним про купівлю акордеона. Обіцяв (на моє прохання )зняти кусочок відео (навіть телефоном).Щоб я зміг побачити чи все що той каже правдиво. Минув тиждень, місяць (майже через день йому дзвонив, нагадував).Минуло більше півроку.Обіцянки не виконав.Напевно він хотів впхати комусь свій непотріб і ще щоб дали йому гроші. Тепер міняє постійно якісь клавіші.Мені дивно, що з ним хтось спілкується? На скільки відомо, той роланд, яким Ви цікавилися, - несправний.Денис як тілько його купив - зразу видалив операційну систему і не може відновити. Старається пропхати куда може.На цьому сайті майже всі знають стан того інструмента.Тому ,olegvitaliktr, Вам дуже пощастило, що не купили в нього! Бажаю всім удачі і не попадатися на таких людей!

Киньте мені посилання на конфлікт...  Спробую розібратися і покарати кривдника!

Я вважаю, що Денису достатньо буде вибачитися перед тими кого образив.Але враховуючи його агресивність і погане виховання - напевно не захоче цього зробити.

olegvitaliktr, Да ситуація вийшла неприємна, але  як кажуть "нема худа без добра", так і тут - якби той Денис до тебе не вилаявся, то ти б не купив би собі нормальної клавіші, а не дай боже придбав би ту "інвалідну". :)) Так що все прийшло на краще!

Бедзю Іванишин, пане модератор карати вам вже мабуть немає кого бо людина оголошення видалила, напевне. І подала свіжу його копію та впізнати легко по заголовку та телефону. Та однозначно, раз він такий неврівноважений як пишуть хлопці то обов'язково проколеться ще...  не раз... От вам нагода і з'явиться. :))

http://biznesoblast.com/article/news/ternopilla/8255/      Швалі всюди вистачає.Почитайте кому цікаво і не ведіться. Купляйте - продавайте по можливості тільки особисто....

Прошу вибаченя кого я образив!!!!!!!!!!!! Просто є такий чоловік який мене хоче реально дістати, через те що я йому не вислав відео-демонстрацію Акардеона у  2011р   Якись маразм!!!!!!!!!!!!  ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти